Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wszystko o Frakcjach - "Zbiór Komend"


Manioczekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Co to są Frakcje?:

-Frakcje to Nic innego Jak Gildia,dzięki czemu możemy przejmować tereny grabić,zabijać,niszczyć,tworzyć sojusze,wojny i wiele innych rzeczy.Frakcje a Dokładnie Plugin "Factions" jest coraz bardziej popularny i widziany na prawie każdym serwerze typu "Survival".

2.Spis Komend dla Admina - (Zarządzanie Frakcją)


/f create [nazwa Frakcji] - Zakładamy Frakcje.Na niektórych Serwerach jest Do Tego potrzebna specjalna ranga lecz na Mc4u założenie Frakcji jest zupełnie darmowe.
/f desc [opis] - Opis Frakcji. Będzie on wyświetlany gdy ktoś wkroczy na naszego claima.
/f invite [Nazwa gracza] - Zapraszamy Gracza do Frakcji
/f deinvite [gracz] - Cofamy zaproszenie dla gracza.
/f kick [gracz] - Wyrzucamy gracza z Frakcji.
/f mod [imię] - Dajemy Komuś Moderatora. Moderator jest Zastępcą założyciela.
/f admin [imię] - Oddajmy Komuś Admina Frakcji, czyli inaczej założyciela.
/f title [gracz] [tytuł] - W ten sposób nadajemy tytuł graczowi w naszej Frakcji.
/f open - Otwieramy rekrutację. Od teraz każdy może wejść do Frakcji bez Zaproszenia.
/f tag [tekst] - Zmieniamy tag (nazwę) Frakcji w czacie.
/f sethome - Zapisuje "home" Dla Frakcji,musi się znajdować na terenie Frakcji.

3.Spis Komend Dla Członków Frakcji

/f join [nazwa frakcji] - Dołącz do Frakcji która cię zaprosiła lub posiada otwartą rekrutację.
/f leave - Opuść Frakcji.
/f chat - Przełącz tryb prywatnego czatu: z członkami, sojusznikami lub publiczny.
/f home - Teleport do domu Frakcji (jeśli jest ustawiony przez założyciela)
/f list - Wyświetla listę Frakcji na serwerze.
/f who [nazwa Frakcji] - Wyświetla Informacje na Temat "danej" Frakcji.

4.Spis Komend Dotyczących - Sojuszy,Wojny,Przejmowania Terenu lub Wrogiej Frakcji

/f map - Wyświetl mapę otaczającej cię ziemi i pokazuje czy należy ona do jakiejś Frakcji.
/f map on - Ustawia Automatyczny Podgląd mapy. Wyłącz ją wpisując /f map off.
/f sethome - Ustawia miejsce teleportu członków Frakcji (możliwe tylko na własnym terenie).
/f claim - Przejmuje Ziemie lub Teren Wrogiej Frakcji okolicę na której stoisz (kratka 16x16 w całej wysokości w pionie).
/f unclaim - Zrezygnuj z posiadania kawałka ziemi na którym stoisz.
/f unclaimall - Rezygnuje z całej ziemi jaką posiada Frakcja
/f ally [Frakcja] - Proponuje sojusz innej Frakcji. Wymaga potwierdzenia z drugiej strony (również /f ally [twoja Frakcja] w tamtej Frakcji).
/f neutral [Frakcja] - Ogłasza neutralność wobec "danej" Frakcji (rozwiązuje sojusz). Nie działa na wrogość, patrz poniżej.
/f enemy [Frakcja] - Ogłasza stan wojny. Wystarczy żeby jedna strona go ogłosiła.

5.Kilka Zdań na temat "Powera"

-Power służy nam do Podbijania Terenu,w zależności ile Dana Frakcji ma Powera tylko może posiadać claimów,jeśli jakaś frakcja ma Mniej Powera niz Claima wroga Frakcja może przejąć Tereny Twojej Frakcji.

-Swojego powera Sprawdzamy przy użyciu Komendy /f power

-"Powera" wzrasta w zależności ile czasu grasz na serwerze lecz jeśli zginiesz tracisz swój power który po pewnym czasie się odnawia.

Poradnik By Maniok

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...