Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Dash vs Harnaś


Dash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Ja
Wyzwany: żyd (harnaś)
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka:Piszemy o przeciwniku :)
Notatka: Niech wygra lepszy :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Harnaś prosił przekazać że przyjmuje i od razu dodaje odpowiedź :)

Ma bana i dlatego nie doda teraz on xD

 

Witaj Dash, ponoć wszyscy Cie tu znają
Legionista z krwi i kości, czesto jebany w tramwaju
Mamy nawijać o sobie, troche cięzko coś wymyślec
Znamy sie juz troche czasu a ty dalej jestes lisciem.
Liściem na jebanym drzewie, który tutaj nazwe zyciem
mamy zime wiec upadasz tak jak wszystkie w zime liscie.
Od żydów mnie tu wyzywasz a znasz mnie tyle co nic
zanim zaczniesz coś pierdolic, lepiej pomysl, potem krzycz.
Chwalisz swoją Legie łebku, która gra tak jak watykan.
Tam papieze abdykują, tak wiec pora tu na Ciebie
Po mym dissie abdykujesz, jak benedykt, który? Nie wiem.
Z ciebie nic tu nie zostanie, no chyba, ze mydło, żydzie.
W warszawie jest ich od chuja, ty do nich nie należysz, jestes pewien?
Prosisz mnie o gre w metina, bo kolegów do gry nie masz
to samo jest z wotem, kazdy z forum cie olewa.
Dobra nie wiem co tu dalej pisać, nie chce cie tutaj urazic.
W głowie dużo mam pomysłów, każdy pewnie cie nie zbawi
Jednak daruje to sobie, bo mi szkoda wersów na ciebie
Mam nadzieje ze do Ciebie dotrze jakim jestes hipokrytą
I zmienisz swoje ambicje, zmienisz zainteresowania..
i zamiast tu ciskac ludzi, wrocisz do kutasów ssania.


Powodzenia :)

kiritoc.png


Opublikowano

Harnasiek ty jebany cwelu
urodziłeś się w Izraelu
W pierdolonej Palestynie która
z takich żydów jak ty słynie.
Posłuchaj, powiem Ci krótko
Ty jebana prostytutko,
to ja jestem twym katem
I rozpierdole ci ryj batem.
Koniec tej zabawy jebany dzieciaku,
Jesteś rudym przygłupem,
Zarabiasz dając dupę.
Co tu więcej mówić, pierdolone
Dziecko metina co za piątala sie wypina.
Każdy Cię poniża, każdy Cię obraża
styl życia żyda - całkiem trudna sprawa.
A na pożegnanie wrzucę Cię do getta,
pierdolonego burdelu gdzie będziesz zapinany
przez wszystkich jebany cwelu.
Zakończę dissa krótko, robiąc z Ciebie mydło
pierdolona prostytutko.

 

Mój pierwszy diss napisany w życiu co nie oznacza, że ma być traktowany ulgowo :)

Można już oceniać, niech wygra lepszy :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Chujowe strasznie.

Ten pierwszy bardziej przypomina diss, Ty jednak lepiej byś zrobił po prostu wrzucając mu od kurew, chujów, cwelów i dziwek aniżeli dzieląc to na wersy.

1 schemat - filler cwel/dziwka/jebany filler i tak x20.

Trolling is a art.

Opublikowano

Harnaś - 6 głosów

Dash - 13 głosów.

 

Dzięki za rywalizację :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Harnaś - 6 głosów

Dash - 13 głosów.

 

Dzięki za rywalizację :)

Następnym razem zostaw to dla moda :)

 

Gratuluję wygranej.

Zamykam

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...