Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Da rade stworzyć takie coś :D ?


sakus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Program, który będzie trzymał spacje za mnie ( tak wirtualnie oczywiscie ).

 

Odpalilbym go, wybral jaki klawisz ma trzymac i w jakim procesie.

Przydatne do Metina

metin2.bin - klawisz Spacja - Start

I byłoby super, da rade?

Opublikowano

ja to zawsze miałem małe okno metka jak biłem jakiegoś większego spota to po prostu przytrzymując spację klikałem gdzieś na jakiś winamp czy po prostu na pulpit :D wtedy bije i nie przestaje jak już z tego okna klikniesz na pulpit to spacje możesz puścić xD

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

w kamermodzie jest chyba opcja autoattack ;)

Cieszyłbym się, gdybyś pokazał mi gdzie jest..

 

Spróbuję taskerem :D

Opublikowano

wpisz komende /start_bot wtedy zacznie sam bic i chodzic na kamerze przy okazji możesz mobbera odpalic i skille żeby włączał ;) to exp bot albo jeśli nie chcesz żeby chodził to ustawiasz szybkośc chodzenia na 0 i wtedy stoi i bije;p

pl ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w kamermodzie jest chyba opcja autoattack ;)

Mu chodzi zeby sama spacja sie trzymala a nie sam walil mooby...

 

Poczytaj o programie TASKER. Może coś wykombinujesz ;)

Tasker powtarza ruchy myszki....

 

A zeby sam walil to albo male okno metka i kiedy trzymasz spacje klikasz na pulpit i samo wali :D

Albo w autoit

HotKeySet("f1","start")

HotKeySet("f2","stop")

 

func epoka ()

Send("{space}")

sleep(100)

Endfunc

 

func start ()

AdlibRegister("epoka","10")

Endfunc

 

func stop ()

AdlibUnRegister("epoka")

Endfunc

 

While 1

Wend

Opublikowano

Idź na ten spot, i daj sobie np myszke na pulpit nie minimalizuj metka. Wtedy nie będzie się postać ruszała tylko hitała. Pozdrawiam

29894490875723101955.jpg
"Żużel to nie tylko sport. To jest sposób na życie, które uzależnia, kaleczy i zabija"
Dla wielu żużel to bezsensowna jazda w kółko, dla Nas to całe życie

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...