Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wejść do Groty V2 Poniżej 75lva [Metin 2 PL]


avers1996

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik ,,Jak wejść do Groty V2



Krok. 1


Zdobądź postać. Minimalny lvl postaci to 75 na wejście.

Krok 2.


Zdobądź Dowodzenie na (minimalnie) M1.

Krok 3.


Zdobądź Krwisty Kamień.

Teraz przechodzimy do konkretów



Krok 4.



Zrób grupę (PT) z postacią na (minimalnie) 45 levelu.

Krok 4.



Postacią 75 lvl przejdź do groty V2.

Krok 5.



Kliknij na przycisk obok nazwy postaci (tej z minimalnie 45 lvl'em).

Krok 6.


Kliknij ,,Wezwij członka grupy".

Krok 7.



Zmień na postać z minimalnie 45 lvl/Exp postać z minimalnym 45 lvl.

Prosty poradnik opracowany przez avers1996, napisany przez DeViNAK

cWd6aQ==.png

Opublikowano

Jest taka opcja. PS. Popraw pogrubienie na samym dole bo nie wyszło i zwiększ

 

Teraz przechodzimy do konkretów

 

i ustaw justowanie na środku bo

nie zadziałało :P

 

Tak btw. to nie zapomnijcie dać nam like'i :P

Opublikowano

poprawione :D jak wrzucic ss bezposrednio tutaj?

Ściągnij program ze strony :

screenshu.com/ 

 

Po instalacji zrób screena, koniecznie przez ten program, screen zostanie automatycznie wysłany do internetu, wystarczy ,że podasz nam link do obrazu który będziesz miał w programie :D

Opublikowano

ohoho ;p to na prawdę działa? na ile może być ban jak gm złapie?

Pewnie na zawsze bo za bug using z tego co pamiętam jest permanentny. Wsumie to moim zdaniem nie ma się czego bać bo w grocie raczej dużo osób nie przesiaduje szczególnie jak grasz na wyludnionym serwerze tak jak ja. Szkoda ,że nigdy u buffa nie wbijałem dowodzenia, teraz trzeba się za to wziąźć :D

Opublikowano

Nawet jak działa, to jest to bez sensu. Zbanują obie postacie - tą poniżej 75 i tą którą przenosiliśmy. Więc nie wiem czy opłaca się tracić wszystkie postacie na takie coś.

2nsj.jpg


Opublikowano

Zawsze można wykorzystać ten bug inaczej, poprostu teleportować się tym sposoem do v2 lochu pająków , przynajmniej przepustki nie będzie trzeba mieć a jeśli skończą się potki mozna wyjść postacią do m1, zakupić potki i znowu się przeteleportowac.

Opublikowano

Tylko który normalny z 75+ lv będzie ryzykował banem ?

Przecież tam trzeba mieć też dosyć dobre eq

Lepiej wyexpić buffa do 75 lv i mieć spokój

Opublikowano

Wydaje mi się że jest to zablokowane na pl'u no ale mogę się mylić :-,-:

Rok później udowodniłeś , że to nie przypadek już nie gadali Ci, co tak obrabiali zadek.(EM)uody

Opublikowano

O jeżeli tak to leci Lajk ;)

Rok później udowodniłeś , że to nie przypadek już nie gadali Ci, co tak obrabiali zadek.(EM)uody

Opublikowano

Nie ma problemu ;) Leci Lajk :)

Rok później udowodniłeś , że to nie przypadek już nie gadali Ci, co tak obrabiali zadek.(EM)uody

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...