Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która karta graficzna jest lepsza do grania?


Slazer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupiłem komputer z taką specyfiką:

Procesor:Pole Intel Pentium 4 541, 3200 MHz (16 x 200) (system widzi 2x po 3.20)

 

Pamięc Ram- 2GB-DDR3

 

Karta Graficzna Zintegrowana- Intel® G41 Express Chipset 256 MB

 

PRZESTAWIŁEM W BIOSIE TAM COŚ Z WYDAJNOŚCIĄ I KARTA JEST TERAZ :

 

INTEL INTEGRATED GRAPHICS MEDIA ACCLERATOR X 4500 (1024 MB)

 

Płyta Głowna-MSI G41M-SP20 (MS-7592)

 

Zasilacz:400 WATT ATX 120MM FUN SILENT.

 

Windows XP SP3

 

i teraz tak gram tylko w "Metin2"ale na tym komputerze strasznie się zacina,wgrałem wszystkie sterowniki ,które dostałem.

 

Obecnie jest zintegrowana karta graficzna czy powinienem ją zmienić na Radeona 9600 pro famili(128mb)dedykowana.?

 

Czy wtedy komputer będzie wydajniejszy w grach?

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

@up

Nie masz pojęcia co piszesz, synku.

Każdy radeon ( rzecz jasna nie zintegrowany ) jest lepszy od jakiejkolwiek integry od intela ;p

Wydajności większej nie uzyskasz, ale zrób jakiegoś benchmarka np. 3D Mark 2011 i se wynik weź a potem zmień na G41 Express Chipset i znów zrób i porównaj wynik.

@lucyfer

Wiem, miałem na myśli te nowsze, z serii co najmniej 3xxx.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

UP za miesiąc bd kupował nową kartę(nie zintegrowaną),ale narazie musze się męczyć na tym nic się nie da zrobić?

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

@up

Nie masz pojęcia co piszesz, synku.

Każdy radeon ( rzecz jasna nie zintegrowany ) jest lepszy od jakiejkolwiek integry od intela ;p

Wydajności większej nie uzyskasz, ale zrób jakiegoś benchmarka np. 3D Mark 2011 i se wynik weź a potem zmień na G41 Express Chipset i znów zrób i porównaj wynik.

 

Nie wiesz do mówisz synku : ) Każdy? Stare radeony nie są wydajniejsze od integry 4000 HD, pewnie powiesz ze przesada ale uświadamiam Cię w błędzie :)

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

najnowszej wersji

 

Nie oznacza że są najlepsze, pod względem fps ;)

 

Ciężko będzie znaleść w miare dobrą kartę pod taką starą płytę główną ..

Najelpiej jakbyś zaczynał zbierać już kase na nowy komp ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...