Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idą zmiany ;) Nowości, nowości, nowości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak czytam wasze komentarze dotyczące Thingsa to się zastanawiam czy człowiek rzeczywiście może być tak zazdrosny, że musi powyzywać na forum publicznym ?

 

Tak, masz racje to zazdrosc !

Zazdroszcze mu jego zdolnosci jezykowych.

Nigdy mu nie dorownam pod tym wzgledem, mam nadzieje, ze kiedys bede pisal tak dobrze jak on.

Prosze wybaczcie nieszczesliwemu zazdrosnikowi :(

s2c77Oa.png

Opublikowano

MPCforum jest jak chwiejąca się gałąź. Chodźcie ostrożnie i podejmujcie rozsądne wybory, aby nie spać.

tumblr_mjif9pBoKN1qgdc0oo1_500.gif

 

 

 

 

Bardzo dużo, przecinków i, znaków w pierwszym poście, nie dobrze.

 

 

Opublikowano

Z Thingsem to żart?

 

Gratulacje dla "nowych" oprócz tego anty moda (Things) ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ja pierdole, Piecu, grzejnik który takie jazdy na ts walił jeszcze rok temu, boze stary.

Gratuluje, wiedziałam żeś swój chłop.

Kim jest things?

Jakoś 4 rok tu siedze i sobie typa nie przypominam.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano (edytowane)

Ja pierdole, Piecu, grzejnik który takie jazdy na ts walił jeszcze rok temu, boze stary.

Gratuluje, wiedziałam żeś swój chłop.

Kim jest things?

Jakoś 4 rok tu siedze i sobie typa nie przypominam.

Byly moderator LoLa,potem bral jeszcze na plecy metka i jeszcze jakies dzialy.

A tak wgl to gratulejszyn wszystkim,mam tylko nadzieje ze nas nie zawioda :)

Edytowane przez Netrodal

sstwc.jpg

Opublikowano

Things tak sie jara że wchodzi na forum już o 6 xD

A farex już nie miał GM ?

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Gratulacje , myślę ,że dobrze będziecie wykonywać swoją pracę.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

 

Byly moderator LoLa,potem bral jeszcze na plecy metka i jeszcze jakies dzialy.

A tak wgl to gratulejszyn wszystkim,mam tylko nadzieje ze nas nie zawioda

Tylko Cro.Fajera, Ca, i chyba jeszcze w WR był moderatorem ;) Nic więcej.

 

@Zav ja odebrałem tak że o Pieca chodziło xDD

Opublikowano

Może wreszcie mu ktoś słownik kupi albo korepetycji mu ktoś udzieli xD ?

Oczywiście nie mam nic złego na myśli :)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Takie rzeczy pisze kidmoderator?

To źle że sugerują żeby mu ktoś korepetycji udzielił ?

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

To źle że sugerują żeby mu ktoś korepetycji udzielił ?

Tak, bo to już jest nudne.

Warmińsko-mazurskie > Poznań

Hmm.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...