Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idą zmiany ;) Nowości, nowości, nowości


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przypomnijcie sobie jak szansę otrzymała Wredna (sorry, że padło na Ciebie :D). Też większość nie była zadowolona z tego wyboru, poradziła sobie i dziś jej brakuje. Sam osobiście spodziewałem się dwóch innych osób, ale nie My o tym decydujemy.

 

Powodzenia.

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

 

Srsly? Zawsze wiedziałeś bo masz plecy u Makina.

Beka i jak to z Twoim wiekiem :f

W 2011 r. miałeś 15 lat, a teraz 19. Kiedyś miałem o to zapytać, ale zawsze mi umykało.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

@Top

Gratki Farex mój chłopie, no i Piecu bo się należało.

Bo on ma inny kalendarz [ styczen, luty, marzec, kwiecien, maj, czerwiec ---> styczen, luty ...]

 

btw. pierdolnijcie się w łeb z wyzywaniem Thingsa. Każdy kurwa

najlepszy, ogarnia ort. i inne gówna a czy to ważne przy robocie GM'a ?

 

Jak już macie miec pretensje to do Adminów( :D) bo to oni wzięli go na GM'a, a gdzie go zaraz hejtować, no ja pierdole, troche logiki.

Tak ważne bo to jest osoba która reprezentuje administracje, wiec jakieś podstawy by sie przydały.

Edytowane przez Marcuśny

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jak czytam wasze komentarze dotyczące Thingsa to się zastanawiam czy człowiek rzeczywiście może być tak zazdrosny, że musi powyzywać na forum publicznym ?

Osobiście sam również uważam, że nie zasłużył jeszcze na tą posadę ale nie trzeba od razu jeździć jak po psie... później będą płacze jak warny będzie sypać :P

 

 

Gratulacje panowie.

1363095337-U286162.png

Opublikowano (edytowane)

Jest to decyzja administracji, która nalezy uszanować. W jej skład wchodza ludzie z duzym doświadczeniem, którzy na pewno wiedza co robią powołująć Things'a na GM. Trzeba równiez pamietać, że żadna ranga na forum nie jest dozywotnia. Jeżeli nie poradzi sobie na tym stanowisku, to po prostu sie mu podziekuje lub ewentualnie zrezygnuje sam. Dostał szanse i czas pokaże, jak ja wykorzysta. Nie można niczego z góry zakładać bo to, jak będzie się sprawował, oceni się dopiero w przyszłośći.

 

@360..............
Będę bić :P

Edytowane przez Wredna
Opublikowano (edytowane)

things? jajca jak był dużo niższym stanowisku to skargi nie działały teraz będzie nietykalny, co sie tu jaja dziejoo to porażka :D.

 

Co do pieca i farex gj, nalezało się.

------------------------------------------------

Gamus

 

 

 

Srsly? Zawsze wiedziałeś bo masz plecy u Makina.

Beka i jak to z Twoim wiekiem :f

W 2011 r. miałeś 15 lat, a teraz 19. Kiedyś miałem o to zapytać, ale zawsze mi umykało.

 

http://scr.hu/0yw5/eswq4

 

 

@Top

Gratki Farex mój chłopie, no i Piecu bo się należało.

 

bo thinksz jest sóper, ma plecy i może mieć lat ile chce, wgl nie słyszałeś gamus o kalendarzu thingsa ? :O całkiem inny niż gregoriański.

Edytowane przez Lemonek.
Opublikowano

Noo i git . Piecu gz. Ale pytam sie gdzie Istny? Oczywiscie odpowiedzi brak ;x

koniec z metińczykami! w końcu kolejny metin nie dostał globala.

Opublikowano (edytowane)

koniec z metińczykami! w końcu kolejny metin nie dostał globala.

 

Dla twojej informacji to Things miał moda w 4 działach w tym też był metin

Edytowane przez Marcuśny

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

koniec z metińczykami! w końcu kolejny metin nie dostał globala.

Farex Moda MT2 miał za czasów gdy ja też byłem Modem Metina to samo Things dość niedawno.

Opublikowano

GZ Piecu :D

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

Yea mamy swojego w czerwonych Piecu Delta force 2-3 za 4 godziny ! :D

@TOP

Gratulacje

Piecu

Farex

No i things dafuq ?

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...