Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idą zmiany ;) Nowości, nowości, nowości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejho ;)

 

Dziś troszkę zmian kadrowych.

Może zaczniemy od pożegnań, czyli tej mniej przyjemnej kwestii. Ostatnio pożegnał się z nami Enzil oraz Zavetti. Dziękujemy im za współpracę i mamy nadzieję, a wręcz jestem pewny, że to nie koniec ich przygody z forum ;)

Każdy wraca do MPC, prędzej lub później :)

 

W tym miejscu przejdziemy do nowości i do świeżej krwi w teamie ;)

 

Zaczniemy od nowego Media Team Leadera, zostaje nim xDeStRuCtx oraz MPC Coders Leadera, którym zostaje jackraymund

 

A teraz nowi "czerwoni" GMi ;) Wybrani do trudnej misji:

 

- Farex

- PiecuPL

- Things

 

Trójka naszych nowych, w tym jeden stary wyjadacz, została powołana do pracy na forum ;)

 

Gratulacje dla wszystkich nowych i jeszcze raz podziękowania dla odchodzących ;)

 

Makin

Administracja MPCforum

Makin mam pytanie. Kto jest tym starym wyjadaczem? Bo w sumie każdy z nich jest juz długo na forum. ;)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Makin mam pytanie. Kto jest tym starym wyjadaczem? Bo w sumie każdy z nich jest juz długo na forum. ;)

Chyba chodziło o to, że Farex był już Globalem.

Opublikowano

Graty. Jakoś Piecu z tym czerwonym podpisem dziwnie wygląda. Tak...inaczej :D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Graty. Jakoś Piecu z tym czerwonym podpisem dziwnie wygląda. Tak...inaczej :D

Po prostu lepiej :D

Opublikowano

Enzil odszedł ? chyba go pojebało, mam to z nim do pogadania na GG.

Co do GM'ów to GZ.


btw. pierdolnijcie się w łeb z wyzywaniem Thingsa. Każdy kurwa najlepszy, ogarnia ort. i inne gówna a czy to ważne przy robocie GM'a ?
Jak już macie miec pretensje to do Adminów(:D) bo to oni wzięli go na GM'a, a gdzie go zaraz hejtować, no ja pierdole, troche logiki.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Omek Knajd jebane Medium przepowiedział Piecowi przyszłość z fusów: "Piecu mój człowieku. Widzę przyszłość, widzę twój rozwój, osiągniesz na prawdę wiele na tym forum". Po tych słowach pierdykną we mnie piorun i dostałem nowej Wizji, w której "Piecu został GM'em"

 

Minął nie cały miesiąc i Piecu ma GM'a. Gratuluję bardzo serdecznie, Kiedyś byłeś plebem w moich oczach, ale po 2 latach super znajomości jesteśmy super, pro elo ziomeczki !!!!!!!!

 

Ja nie musiałem nic przepowiadać, to było czuć w powietrzu :D Z resztą nawet sugerowałem to Makinowi na GG ;)

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Dziękuję Enzilowi, bo był jedną z pierwszych osób z jakimi miałem styczność na forum. Gdyby się kiedyś za mną nie wstawił kto wie, czy byłby tu dziś z Wami :).

 

Gratuluję też nowym GM, ale głównie Piecowi - zasłużyłeś jak nikt inny. Wierzę, że xDeStRuCtx i Jackraymund podołają jako leaderzy MMT i MCT :).

 

Jeszcze raz gratulacje i dzięki za szansę powrotu ;).

Dla niego Elite!:)

 

Gratulacje, każdemu.

 

Ludzie więcej pokory, każdy narzekał na Cominga, że nie da rady a wykazuje sie świetnie! :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie czytałem wszystkiego, ale gratulacje. Mam nadzieję, że MCT w końcu ruszy, powodzenia.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Global który powinien dawać wzór, przykład a pisać nie potrafi po polsku to raczej zły przykład...

chujowa decyzja, tyle.

 

Gz Piecu, Dest i Ministrant ;)

1363701576-U247153.jpg
Opublikowano

Idą zmiany ;) Nowości, nowości, nowości

 

Nowości nam wystarczy, znowu się z forum na kilka dni pożegnamy xD

 

Gratulacje i życzę owocnej pracy

Opublikowano

Hejho ;)

 

Dziś troszkę zmian kadrowych.

Może zaczniemy od pożegnań, czyli tej mniej przyjemnej kwestii. Ostatnio pożegnał się z nami Enzil oraz Zavetti. Dziękujemy im za współpracę i mamy nadzieję, a wręcz jestem pewny, że to nie koniec ich przygody z forum ;)

Każdy wraca do MPC, prędzej lub później :)

 

W tym miejscu przejdziemy do nowości i do świeżej krwi w teamie ;)

 

Zaczniemy od nowego Media Team Leadera, zostaje nim xDeStRuCtx oraz MPC Coders Leadera, którym zostaje jackraymund

 

A teraz nowi "czerwoni" GMi ;) Wybrani do trudnej misji:

 

- Farex

- PiecuPL

- Things

 

Trójka naszych nowych, w tym jeden stary wyjadacz, została powołana do pracy na forum ;)

 

Gratulacje dla wszystkich nowych i jeszcze raz podziękowania dla odchodzących ;)

 

Makin

Administracja MPCforum

 

Jak ty to robisz że jak jest twój post to w 3 godziny jest 7 stron postów xD

Nawet Kokosz nie ma tyle fejmu co ty haha

Gratk

Weteran
Opublikowano

Gratuluje prawie wszystkim (Chodzi mi o Things ) Dlaczego ponieważ jego zachowanie było żałosne kopia rmfc ? A widziałęm lepsze osoby na tej posadzie

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...