Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL] [WOJNA GILDII] [FRAKCJE] [1.4.7] [CHWILOWO 15 SLOTÓW] [DIAMENTY, ŻELAZO, ZŁOTO, SZMARAGDY Z STONE] - THUNDERCRAFT ZAPRASZA! ---> WBIJ <---


Quilt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ThunderCraft


informacje.png


strzalka.gifTYP: Survival z frakcjami (gildiami)


strzalka.gifSloty: 15 (chwilowo)


strzalka.gifIP: thundercraft.srvmc.pl


strzalka.gifPotwory: Włączone


strzalka.gifZwierzęta: Włączone


strzalka.gifPvP: Włączone po za spawnem


strzalka.gifPremium: Nie potrzebne : )


strzalka.gifNether: Włączony


strzalka.gifBialaLista: Wyłączona


admini.png


Frothize, Seebix, TrailerPL, MalinaCRAFT

inf.png

Witamy na serwerze ThunerCraft! Tutaj dopiero zabawa się zaczyna wraz z tym serwerem. Na serwerze mamy losową teleportacje na mapie w obrębie od spawnu 3,5k kratek (jest ustawiony taki border) Również komendę /spawn można używać raz na 10 minut by nie było aż tak łatwo!
VzOtBPg.png
Również na spawnie dostajemy ender chesta (można brać raz na 48 godzin!)
9XfoZd7.png
Spawn wygląda tak:
9YUZlxD.jpg
Na serwerze są również dostępne (NIE PRZESADZONE) VIP'y i SVIP'y. Można wszystko się dowiedzieć pod komendą /buy, przelew jest automatyczny - SMS niestety nie, ale pracujemy nad tym.
Również na serwerze jest system gildii! - Na założenie gildii potrzebujemy:
16 diamentów,
16 emeraldów,
16 ender pereł,
16 blaze rod (pałeczki blaze).
Dlaczego daliśmy przedmioty na założenie gildii zamiast za darmo?
Ponieważ wiemy jak to jest, jak na serwerze jest tysiąc pięćset sto dziewięćset gild, a chcieliśmy zrobić żeby było kilka, a dobre, potężne.
A x-rayowcy? Jest jakiś anty-xray?
Jasne, że jest!
Na serwerze większość rud wypada z kamienia, a są to:
1qd041a.png
Działa na to fortuna?
Pracujemy nad tym ; )
Start serwera dzisiaj (11.03.2013r.) o godzinie 17:00!
Również chciałbym dodać, że jeśli parę osób kupi VIP'a/SVIP'a zwiększymy RAM oraz do 20 slotów! W najbliższym czasie jak będą gracze postaramy się o 50 slotów i 8GB ramu! : )
Zapraszamy wszystkich serdecznie!
- Właściciel, Frothize (Quilt)
Opublikowano

No to tak drogi Frothize widzę że server zapowiada się dobrze jak wbije to dasz mi latanie i nagram reklame z twojego servera. Super że macie wgranego tego anty xraya z stone ale i tak ludzie będą opuszczonych kopalni i spawnerów szukac na "x" więć może jakiś blok na to jest nie wiem pomyślcie. Aha czy będzie u was coś takiego jak na owcatv że za np 5 reklam jest 5diax/10szmaragdów. Fajna reklama a w sumie dużego boosta na start nie daje. Licze na odpowiedz. Powodzenia widzimy sie o 17:00 na servie.

Opublikowano

No to tak drogi Frothize widzę że server zapowiada się dobrze jak wbije to dasz mi latanie i nagram reklame z twojego servera. Super że macie wgranego tego anty xraya z stone ale i tak ludzie będą opuszczonych kopalni i spawnerów szukac na "x" więć może jakiś blok na to jest nie wiem pomyślcie. Aha czy będzie u was coś takiego jak na owcatv że za np 5 reklam jest 5diax/10szmaragdów. Fajna reklama a w sumie dużego boosta na start nie daje. Licze na odpowiedz. Powodzenia widzimy sie o 17:00 na servie.

Może i tak będą robić, jednakże my mamy na to już swoje sposoby. Co do przedmiotów za reklamę to chyba nie, ewentualnie jakiś specjalna ranga (zasłużony) na okres np. 7 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...