Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyneCraft[Mcmmo](150s)[ALL Z RUD)Unikalny Spawn WBIJAC EVENT 14.00


Juzio1243

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: MyneCraft
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: mc.systemz.pl:2236

134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 150
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Idealne pod Frakcje + Autorskie
1346055890__zalogaserwera.png
Head: BlintPL Admin: Juzio Mod:Rekrutacja
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Myne-Craft to serwer Survival + Frakcje, tak wiemy jest bardzo wiele serwerów, Ale! Nasz serwer jest unikalny, nie jest taki jak inne, posiadamy rożne nie znane nikomu jescze pluginy które pomagają administracji wyjaśnić bardzo wiele spraw, których na pluginach od DEV nie dało by sie tego wykonać, robimy wszystko by gracz, czuł się dobrze u nas na serwerze.Więc myśle ze dlatego powinniście zagrać u nas. Administracja jest pełnoletnia, także nie pozwolamy sobie na jakiekolwiek błędy ,np.: używanie nie dozwolonych programów, robienia tak zwanego: \"syfu\" [za czym idzie również własny AntyCheat]. Także sądze że radzimy sobie w sprawach serwerowych. To było by na tyle z ważniejszych informacji.

.Jak Sami wiecie, każdy serwer ma wady ale ma i swoje plusy, u nas naprawdę możecie dobrze się bawić. Mamy swoją maszynę, na której możemy udostępnić 32gb Ram, jednak wiecie że jak nie ma wiele graczy to nie ma sensu, jak narazie udostępnione mamy 8gbRam, więc o lagi martwić się nie musicie, to chyba jeden z wielkich plusów, nasza adminstracja jest ogarnięta przez co idzie to zobaczeć na serwerze, wyglądzie, i wygodzie gry.

Opublikowano

Witam jako że szukam dobrego serwa mam kilka pytań

 

1.Czy administracja ma frakcje i wpierdziela się w grę ?

2.Czy jest anty nodus, x ray itD.

 

Na razie tyle odpiszcie wbije na serwa oglądnę i popytam jeszcze. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...