Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

│Kwadratowa Masakra Sezon ❹││Dedyk││24/7│


Asset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : skallcraft

 

 

1.png
IP: skallcraft.systemz.pl
Sloty: 25
Typ: kwadratowa masakra sezon 4
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

 

 

2.png
Wlasciciel revison342

 

 

3.png
/pl

 

 

4.png
Siemka przedstawiam wam nowo powstaly serwer Kwadratowa masakra sezon 4
Wzór podania na whitelist:
Nick:
Wiek:
Ogarniasz?:
Posiadasz ts3/skype?:
Coś o sobie:
Masz kanał na YT?
Bedziesz nagrywał z serwera?:
#############################################
KONTAKT
skype;jarcak1233
gg:41917268
################################################

wygenerowanoprzez.png

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:LeZin5019

Wiek:13

Ogarniasz?:Tak

Posiadasz ts3/skype?:Tak, mam skypa ale zaproszę dopiero jutro.

Coś o sobie:Interesuje się informatyką i sportem głównie piłką nożną.Lubie tez grać na komputerze w LoL'a lub Minecraft'a.

Masz kanał na YT?:Nie

Będziesz nagrywał z serwera?:Nie

Opublikowano

Nick:MURI_PL
Wiek:15
Ogarniasz?:TAK
Posiadasz ts3/skype?:TAK
Coś o sobie:Mam na imie Mateusz interesuje się piłką nożną i siatkówką
Masz kanał na YT?: TAG
Bedziesz nagrywał z serwera?:
Zobaczymy

 

 

 

Nick:TheKosel
Wiek:15
Ogarniasz?:TAK
Posiadasz ts3/skype?:TAK
Coś o sobie:
Mam na imie Hubert interesuje się piłką nożną i siatkówkąMasz kanał na YT?
Bedziesz nagrywał z serwera?:
MOŻE

45203299011933949122.png
Opublikowano

Nick:Assengo
Wiek:15
Ogarniasz?:Tak Jasne !
Posiadasz ts3/skype?:Tak Posiadam Tsa
Coś o sobie:Co mam tu napisać lubie grac na takim typie serwera !
Masz kanał na YT? -Nie
Bedziesz nagrywał z serwera?:-Nie

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

Nick:DKhooof
Wiek:14
Ogarniasz?:W Ch*j
Posiadasz ts3/skype?:To jest jak facebook :D
Coś o sobie:Nie jestem Griferem. Umiem się dzielić. Nie jestem chamski. W Srodę będę miał nowego laptopa i noliferem będę :D
Masz kanał na YT?:Mam
Bedziesz nagrywał z serwera?:Może z kumplem

mca.png
Opublikowano

Nick: Tarkez
Wiek: 12
Ogarniasz?: Jasne
Posiadasz ts3/skype?: Skype , pro-gaming.cruzen
Coś o sobie:mily "ogarnienty" xD, zly gdy ktos go zgrifuje :D
Masz kanał na YT? jasne ;]
Bedziesz nagrywał z serwera?:
Jasne

Opublikowano

Nick: vTakeer
Wiek: 16
Ogarniasz?: Tak
Posiadasz ts3/skype?: Tak
Coś o sobie: Jestem kulturalną i ogarniętą osobą, a poza tym umiem "budować"
Masz kanał na YT? Tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: Tak

vP235V6.png

Opublikowano

Nick:tomczakzl

wiek:13 lat

Ogarniasz?:Tak

Posiadsz Ts3/skype?:to i to

Coś o sobie:Nie grifuje,lubie walczyć i budować

Masz kanał na yt:Tak

Będziesz nagrywał z serwera?: może

Opublikowano

Nick:Kcin
Wiek:15
Ogarniasz?:Tak
Posiadasz ts3/skype?:Mam
Coś o sobie:Mam Na imię Kamil.Pochodzę Z Bytomia.Interesuję Się informatykom.I lubię pogrywać na takich typu serwerach.
Masz kanał na YT?
Tak Mam
Bedziesz nagrywał z serwera?:
Tak

 

Proszę O Szybkie Rozpaczenie podania :)

mca.png


Opublikowano

Nick:TheSpix15
Wiek: 14
Ogarniasz?: tak
Posiadasz ts3/skype?: tak, oba
Coś o sobie: Jestem młodym YouTuberem
Masz kanał na YT? Tak www.youtube.com/user/thespix15
Bedziesz nagrywał z serwera?: Tak

Opublikowano

Nick: Warexo
Wiek: 14
Ogarniasz?: tak
Posiadasz ts3/skype?: i to i to
Coś o sobie: lubie MC i LOLa
Masz kanał na YT? tak
Bedziesz nagrywał z serwera?: moze

Opublikowano

Nick: Rezor111
Wiek: 13
Ogarniasz?: Ogarniam
Posiadasz ts3/skype?: Posiadam
Coś o sobie: Jestem Paweł, trenuje JUDO, interesuje się informatyką i programowaniem.
Masz kanał na YT? Mam (nick: Rezor3293)
Bedziesz nagrywał z serwera?:
Możliwe

Opublikowano

Nick:Magic21
Wiek:14
Ogarniasz?:Tak
Posiadasz ts3/skype?:Ta i Ta
Coś o sobie:Mam na imię Łukasz,Mam 14lat,Interesuje się Grafiką
Masz kanał na YT?:Ta
Bedziesz nagrywał z serwera?:Może

mca.png

Opublikowano

Nick:XxPaulaxX
Wiek:14 ( rocznikowo )
Ogarniasz?: Tak xD
Posiadasz ts3/skype?: Skype
Coś o sobie:Siemka mam na imię Paulina ;D Lubię grać na kompie , fotografować i interesuję się Historią , uwielbiam serwery takie jak KM I myślę , że mi się dobrze na twoim serwerze pogra ;)
Masz kanał na YT?: Mam tylko do subskrybowania :p
Bedziesz nagrywał z serwera?:Nie

2ztk8k9.jpg

Opublikowano

Nick: Sekatura
Wiek: 15
Ogarniasz?: Ogarniam. ;3
Posiadasz ts3/skype?: Tak. ;3 cezarus129876 a na nazywam się Rozczarowany. ;3
Coś o sobie: Nazywam się Damian i pochodzę ze wsi Kobierzyce na Dolnym Śląsku. Interesuję się grami, grafiką oraz bronią białą.
Masz kanał na YT? Nie posiadam. ;c
Bedziesz nagrywał z serwera?:
Jak sprawię lepszą kartę graficzną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...