Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szybkie expienie na prywatnych serwerach Metin2.


Ciast3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, spostrzegłem się że na forum jest wiele tematów "Poszukuje waithacka naxxxx.pl" "Poszukuje multihacka na xxxx.pl"

Więc postanowiłem dać paczke czitów uniwersalnych które działają na każdym prywatnym serwerze (i oczywiscie widzimy nowe zbroje itp. )

 

 

 

1. Inastalujemy naszego Clienta np:

 

 

C:\Program Files\PrivMetin2
 

2. Pobieram MultiHacka by Kamer

 

 

http://metin2mod.tk/multihack.html
 

Funkcje Multi Hack:



 Szybkośc chodzenia / ataku
- usuwanie mgły / nielimitowane oddalenie kamery
- mobber ( peleryna )
- book reader ( czytanie ku )
- automatyczne podnoszenie itemów
- automatyczne potowanie
- oddawanie doświadczenia na gildie
- ghost mode ( wstawanie po smierci na 3minuty jako duch )
- skill bot
- exp bot
- wykrywacz kamieni metin
- wykrywacz gmów

 

 

2.a

Gdy już pobraliśmy multihacka, inastlujemy go do naszego clienta, przykladowo u mnie będzie to:



C:\Program Files\PrivMetin2

 

 

 

Gdy go zainstalowaliśmy ten punkt jest skończony przechodzimy dalej.

3. Gra na samym multihacku jest nadal trudna więc jeszcze trzeba ją ułatwić. Naszym kolejnym wspomagaczem będzie waithack

 

Pobieramy WH:

 

http://adf.ly/Ktl7R

 

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/20ee61845477dc2df56fde8709931aa7149c6f81c8732e06396a9287490877e8/analysis/1362932926/

3a Gdy pobraliśmy musi plik rozpakować do folderu "pack" który znajduje się w naszym cliencie .

3b Jak juz rozpakowalismy plik Wh do pack. Wchodzimy do tego folderu (Pack) i szukam tam "Index"

otwieramy ten plik notatnikiem, i na początek dopisujemy

PACK
*
WH
*

 

4. Gratulacje masz już kosiarę do expienia :)

Teraz trzeba coś co by nam zmieniało bony przecież nie będziemy na to tracicz czasu :)

Więc sciągamy Bonus switchera.

 

Polecam Bs by Padmak jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) (Czasami trzeba przeładować id zmianek)

Macie tutaj Tut. Odnośnie Bs.

http://www.mpcforum.pl/topic/714590-dlswitchbot-by-padmak-v3006-naprawione-bugi/

 

Lub Stara wersja

http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dl-schwitchbot-v3-by-padmak/

 

5. Jeżeli gramy na Hardzie lub innym typie serwera gdzie opłaca sie łowić rybki to macię tutaj FB który napewno działa ( Jest równiesz na metin2mod.tk lecz ten jest bardziej rozbudowany.)

http://www.mpcforum.pl/topic/604531-dl-fb-by-erpel-44/

 

 

 

 

 

 

 

Poradnik wykonałem dla zielonych i leniwych osób którym nie chce się niczego szukać

 

Sposób jest według mnie b. dobry ponieważ gramy na cliencie i widzimy wszystkie nowe zbroje bronie i dodatki :)

 

 

Ps. Jeżeli chcemy wyłaczyć Waithacka wystarczy usunąć z indexu

*
WH
*
Opublikowano

Co prawda nie jest jakiś porywający ale przejrzysty i czytelny ;)

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Takie owe " Szybkie Expienie " kończy się " Szybkim Banem "


Ciężko jest grać z dyskrecją z tyloma Cheatami ...



Poradnik oczywiście przejrzysty i łatwy w odczytaniu .


badmeetsevil.png


__________________________________________________________________________________


Opublikowano

 

Takie owe " Szybkie Expienie " kończy się " Szybkim Banem "

Ciężko jest grać z dyskrecją z tyloma Cheatami ...

Poradnik oczywiście przejrzysty i łatwy w odczytaniu .

Wiadomo że jeżeli dobierze się do tego "Zielony" w hackach to ban bo 1 dniu gry.

Ale jeżeli ja gram na tym połączeniu do końca swojej gry (skille czitowania ;p) i nie dostaje banów to jest dobrze; P

1 raz za to połaczenie dostałem bana prze kolege ;/ który zbugował sie z Gm ale to inna sprawa.

 

 

 

 

@@@@@@

 

Ps. MultiHack ma opcje GM detector działa ona również na tzw. niewidzialności administratora .

Opublikowano

Estetyczny i zrozumiały poradnik, który napisałeś sam - za to oczywiście dostajesz like'a. Tutorial może się przydać graczom, dlatego też podepnę go do głównego spisu. Żadnych zastrzeżeń co do treści nie mam. :-)

Opublikowano

MultiHack nie włącza się ( gram na IMetin ). Te pliki wkleiłem do głównego folderu z grą. Czy coś jeszcze muszę zrobić, żeby działało ?

Opublikowano

Nie rozumiem, czemu jedynie tobie owa paczka nie działa musisz się do któregoś punktu nie stosować:)

Opublikowano

Uruchomić ze zgodnością xp imetina czy co ?

 

Mam do wyboru uruchomienie ze zgodnością :

 

Windows 95

Windows 98 / Windows me

Windows NT 4.0 ( service pack 5 )

Windows 2000

 

Mam na kompie zainstalowanego Windows XP

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przydatne jak ktos zaczyna leci like ;)



 

                                                                                                gmhq5mn.png

 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...