Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odbanowanie konta po "kradzieży RP"


somanyidiots

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każda osoba zbanowana lub wkrótce zbanowana dostanie mail taki jak ponniższy dzięki któremu może ubiegać się o unbana za uiszczeniem danej gotówki wynoszącej równowartość skradzionej ilości RP. (3600RP = 20euro)

Skradzione RP zostaną usunięte z naszego konta.

 

 

Greetings Summoner,
Access to the following League of Legends account registered to this email address has been temporarily suspended:


Username:

Riot Games has received a dispute filed against previous purchases made on your account. This dispute was filed by the financial institution associated with the payments made on the account, and as a result, Riot Games must refund the payments back to the financial institution (a “Chargeback”).
The total amount of these Chargebacks is currently: €40.00
The account is now considered to have a negative balance and is unavailable for use until the outstanding balance has been repaid in full to Riot Games. The balance must be repaid via PayPal for the full amount of €40.00

PayPal payments can be submitted to the following email on Paypal:

• NA: [email protected]


• EU: [email protected]

Payment must be submitted in the following format:

Subject: Chargeback Payment - Username
Message: Username, Summoner Name, Platform (NA, EUW, EUNE)

Once your PayPal Transactions is processed, we will unlock the account so you can return to the Fields of Justice!

Please note that this Chargeback is a violation of our Terms of Use and any future payment disputes may result in a permanent termination of your account. Please read the following excerpt from our Terms of Use:

IV. Fees

Some aspects of the Game may require you to pay a fee, and you agree that you will provide accurate and complete payment information to the third-party payment provider used by Riot Games. You further agree to pay all fees and applicable taxes incurred by you or anyone using an Account registered to you.
Riot Games may revise the pricing for the Game or any item associated therewith at any time. All fees and charges are payable in accordance with payment terms in effect at the time the fee or the charge becomes due and payable. Riot Games may, from time to time, modify, amend, or supplement its fees and fee-billing methods, and such changes shall be effective immediately upon posting in this Agreement or elsewhere on the Site or in the Game. If there is a dispute regarding payment of fees to Riot Games, your Account may be closed without warning or notice at the sole discretion of Riot Games.
YOU ACKNOWLEDGE AND AGREE THAT ANY APPLICABLE FEES AND OTHER CHARGES FOR FEE-BASED SERVICES (INCLUDING WITHOUT LIMITATION RIOT POINTS) ARE PAYABLE IN ADVANCE AND NOT REFUNDABLE IN WHOLE OR IN PART. YOU ARE FULLY LIABLE FOR ALL CHARGES TO YOUR ACCOUNT, INCLUDING ANY UNAUTHORIZED CHARGES.

You can read our full Terms of Use here: http://na.leagueoflegends.com/legal/termsofuse
Depending on bank processing, multiple chargebacks may result in multiple account suspensions.
GODSPEED!!!

Captain Fasthands
Riot Games Player Support Specialist

 

Źródło: http://how2play.pl/jak-pozbyc-sie-bana-po-kradziezy-rp/

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=549649&page=19

 

Opublikowano

Mówiłem, w końcu coś sensownego.

Osobiście się cieszę, bo do zapłaty mam 10 euro, a dostałem 20 euro, neonye ma przejebane ;c

Opublikowano

Mówiłem, w końcu coś sensownego.

Osobiście się cieszę, bo do zapłaty mam 10 euro, a dostałem 20 euro, neonye ma przejebane ;c

Neonye tw. kumpel ? ; )
Opublikowano

O czym mówisz Digitious ?

 

Przecież jak nie chcesz to nie płacisz i masz bana ;) ja osobiście wybieram 2 funkcje , nie płace ;)

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Dzięki, ale na LoLa wydałem stosunkowo dużo kasy (VANOSZ WYDAŁ WIĘCEJ), wolę zapłacić i sobie grać, 40zł to dla mnie jakieś 1/40 wypłaty...

Wszyscy się srali o permy, sprawy sądowe, a było tak jak mówiłem od początku, zapłata.

 

// nie zabierają ci tego, zostaje to, co kupiłeś.

Opublikowano

Toć to jest tylko po to, żeby gimby się posrały.

 

Jeśli mnie nie złapią do końca marca, to nic mi już nie zrobią ;) Zapłacisz te 80 zł i po sprawie.

Opublikowano

Sądzę, że na wszystkich przyjdzie pora. Kolega doładował za 20 euro, po czym dostał bana na uwagaaa.... 200 lat. Riot jajcarze :P

Hehehe jak ten Riot zaskakuje ;). Jajcarze nieźli hehe xD, ban na 200 lat, tego jeszcze nie widziałem..

 

 

PS Niech zostawi konto prawnukom

Opublikowano

Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że duży % "oszustów" nie zostanie ukarany. Co do kont, w wielu przypadkach wyjdzie korzystniej kupić nowe konto przez allegro or whatever niż wpłacać karę. Konta z 400+winami i bez dobrych skinów chodzą poniżej 40zł ; >

Opublikowano

@FicuS Zgadzam się z Tobą w 100% - nie dość że wychodzi taniej to jeszcze wyjdziemy na tym na +. A z tymi karami to ja się domyślam że zbanują może 30%. Znam parę osób które dalej nie mają bana ;) Sprawa powoli starzeje, a zrobili to co zrobili. Pewnie zbanują te osoby co gigantyczne kwoty z tego wyciągnęli.

Opublikowano

Ja od początku to mówiłem, że zbanowani będą tylko kosiarze po kilkadziesiąt tysięcy RP'ków.

Opublikowano

Nie rozumiem , jak ludzie mogą kraść RP ^^. Przeciż to jest karalne w RL nie tylko gotówką, ale i wezwaniem do sądu . Niebadwno tez był pdobny temat. Jednakże tamtem kolega został wezwany do sądu .

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

do dupska nie do sądu ogarnijcie pajace się z tym sądem, sąd to macie kurwa w domu jak matka z wywiadówki wraca gimbusy jebane

199910496651d9d4266c95e.jpg

Opublikowano

Wszystkie RP zostaną usunięte z kradzieży. Fragment wypowiedzi Raharesa:

.......

Wszystkie nielegalne transakcje zostaną cofnięte, a konta, które były z nimi powiązane zawieszone. Każdy gracz, którego konto zostanie zawieszone otrzyma od nas w przeciągu kilku dni e-mail na adres przypisany do jego konta. Wciąż badamy całe wydarzenie i identyfikujemy kolejne zamieszane w nie konta, więc proces ten zajmie jakiś czas.

.....

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=549649

Czyli tak naprawdę tych rp-ków nie macie już na koncie. Po prostu płacicie tylko za unbana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...