Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaką wersję Optifine dobrać na mój komputer?


Szatan29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do was pytanie jaką wersję Optifine najlepiej dobrać do mojego komputera?

Chodzi mi o to aby ta wersja nie pogarszała stanu Minecrafta tylko dała jak najwięcej FPS...

 

 

Procesor: Intel Pentium® D 2x 2.80

RAM: 3GB

Grafika: nVidia GeForce 9500 GT 512mb

System Windows XP Professional Service Pack 3

Nie mam sygnatury bo to głupota... ;P

Opublikowano

aleklejawa

Dzięki sprawdzę.

 

Risen

A co do tej "Ultra" to ona mi bardziej pogarsza niż polepsza wydajność ;/

Nie mam sygnatury bo to głupota... ;P

Opublikowano

AA też dobre bo to trzeba sobie dobrać najlepsze są standard i ustawiasz na 60 fps ja tak mam na takim samym procu. i działa spk ;)

Opublikowano

Ale mi zależy na nagrywaniu...

We frapsie mam ustawione 25FPS i próbowałem na 30FPS ale na tych 30FPS fraps ssie Bandicamem nagrywa się bosko ale są problemy z dźwiękiem na XP :/

Nie mam sygnatury bo to głupota... ;P

Opublikowano

Ale mi zależy na nagrywaniu...

We frapsie mam ustawione 25FPS i próbowałem na 30FPS ale na tych 30FPS fraps ssie Bandicamem nagrywa się bosko ale są problemy z dźwiękiem na XP :/

Jeśli już odkopujemy to użyj do nagrywania DXtory, na frapsie mam 9 fps przy nagrywaniu, przy dxtory nei ma spadków fps i osiągam około 60-90fps. Żadnych spadków fps, mniejsza waga niż fraps i tak dalej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...