Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Szybkość ataku jak na M2bob'ie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dawniej expiłem sobie moim ninja ale ze słabym eq w v2 na m2bobie na speed atack koło 300 i się pięknie expiło... Moby padały jak szalone a exp leciał. teraz chciałbym wexpić sobie szamanke szybko jak na m2bob i potrzebuje takiego speed hacka jak miał m2bob... jest gdzies cos takiego??? bo na modzie od kamera juz przy 140 mnie wywala a na m2bobie nawet 350 i zero wywalania...

Opublikowano

Jeżeli wgrasz najnowszego KamerModa do spatchowanego klienta to będziesz mógł włączyć szybkość ataku nawet na 250 i nie będzie Cię wywalać, ponieważ ten błąd został naprawiony. Poza tym po co Ci aż takie szybkie bicie? 150 powinno wystarczyć i Cię zadowolić na PL'u (pamiętaj, że zawsze jest szansa na bana).

Opublikowano

to nielepiej ci zainstalowac m2boba ? czy juz on niedziala ?

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Opublikowano

to nielepiej ci zainstalowac m2boba ? czy juz on niedziala ?

 

M2Bob już od dawna jest płatny , do autora: jak włączysz 1hand nie wystarczy ci taka szybkość ?

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...