Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wój Body 30 lvl - co zmienić w EQ


Yamper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje teraźniejsze eq:

Fms +4 (śr. obrażenia 30%, -7 obrażenia od umiejętności)

Skórzane buty +6

Bojowa tarcza +6

Tradycyjny hełm +6

Zbroja płytowa tygrysa +4 (2% obrażeń do PE, 4% odporność na broń dwuręczną)

Miedziane kolczyki +3

Złoty naszyjnik +3 (500pż)

 

Poradźcie mi co teraz powinienem założyć. Mogą być niektóre itemy na +9. Jakbyście mogli to napiszcie mi eq, do którego lvl mogę expić na takim (takim jakie mi podacie). Aha - no i na jakie staty patrzeć przy kupowaniu danego przedmiotu. Dziękuję z góry.

 

 

 

 

06378525511797333958.jpg

Weteran
Opublikowano

-fms ulepszyć do +6/7
-kupić żelazny hełm i 5kątną tarczę przynajmniej na +6

-tygrysią zbroję na +6 (chyba, że masz kasę, to polecałbym kupienie +9)

 

Potem dobijasz do 34 i kupujesz śmiertelną zbroję.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Oto moje teraźniejsze eq:

Fms +4 (śr. obrażenia 30%, -7 obrażenia od umiejętności)

Skórzane buty +6

Bojowa tarcza +6

Tradycyjny hełm +6

Zbroja płytowa tygrysa +4 (2% obrażeń do PE, 4% odporność na broń dwuręczną)

Miedziane kolczyki +3

Złoty naszyjnik +3 (500pż)

 

Poradźcie mi co teraz powinienem założyć. Mogą być niektóre itemy na +9. Jakbyście mogli to napiszcie mi eq, do którego lvl mogę expić na takim (takim jakie mi podacie). Aha - no i na jakie staty patrzeć przy kupowaniu danego przedmiotu. Dziękuję z góry.

FMS wykuć + włożyć KD.

Tygrysia ulepszyć i zmieszać bony.

Hełm i tarcza na 21 lvl.

Opublikowano

A co byście powiedzieli jakbym kupił fms +9? i tygrysią +9? Wtedy wsadzać jakieś bony? Mam 5k hp.

 

A może inna zbroja?

06378525511797333958.jpg

Opublikowano

Lepiej nie, wbij 34 i kup śmiertelke + 6/7 (zrobić też możesz) a co do fmsa to rób go u gildiowego do + 6/7 jak wolisz ale ma 30 śr więc ja bym u kowala nie robił wyżej niż + 6 bo wystarczy + 6 30 śr na razie. Jeszcze potrzeba żelaka + 7 i 5kątną + 7 lub bojową + 9. Możesz też dokupić coś do hp (ebonki + 6 lub 7) i inną bizuterie z 1-1.5k hp.

Opublikowano

Hmm, najlepiej zainwestuj w tarcze lub broń. Możesz sprzedać tarcze i fms i kupić lepszego fms-a i słabszą tarczę. Nwm kim grasz ;p. Ale jak bodym to musisz i tak prędzej czy później zrobić buffka ;P

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

A co byście powiedzieli jakbym kupił fms +9? i tygrysią +9? Wtedy wsadzać jakieś bony? Mam 5k hp.

 

A może inna zbroja?

Po co kupować nowego FMS'a +9, za którego zapłacisz niebagatelną sumę? Kup Zwoje Błogosławieństwa i nimi ulepszaj swojego - śr. 30% Ci wystarczą spokojnie na tym etapie gry. Zamiast Tygrysiej, mógłbyś kupić Lwią+9 z bonem 2000 PŻ. Do tego zakup Pięciokątną Tarczę (przyda się NNO), Żelazny Hełm oraz ewentualnie Ebonitowe Kolczyki, które sprawdzą się na 33 lvl.

Opublikowano

No...z tym, że jak widzę ceny fmsa+9 i ceny zwojów błogosławieństwa to nie wiem czy nie taniej mi wyjdzie kupić gotowca. Pięciokątne tarcze mam z 5 sztuk, bo dropiłem na m3. I mówicie Lwia+9 2000 pż? Postaram się.

06378525511797333958.jpg

Opublikowano

Po co kupować nowego FMS'a +9, za którego zapłacisz niebagatelną sumę? Kup Zwoje Błogosławieństwa i nimi ulepszaj swojego - śr. 30% Ci wystarczą spokojnie na tym etapie gry. Zamiast Tygrysiej, mógłbyś kupić Lwią+9 z bonem 2000 PŻ. Do tego zakup Pięciokątną Tarczę (przyda się NNO), Żelazny Hełm oraz ewentualnie Ebonitowe Kolczyki, które sprawdzą się na 33 lvl.

Dzisiaj nie opłaca się fmsa ulepszać bodziami....

Lepiej kupić crap fmsa +9 i samemu bony zamieszać ;-)

Opublikowano

Zaraz - tak też pomyślałem. Jeszcze muszę ogarnąć dokładniej co to jest te mieszanie bonów :D. Głupia sprawa pewnie, ale ja na metinie słabo się znam.

06378525511797333958.jpg

Opublikowano

Zaraz - tak też pomyślałem. Jeszcze muszę ogarnąć dokładniej co to jest te mieszanie bonów :D. Głupia sprawa pewnie, ale ja na metinie słabo się znam.

Mieszanie bonów to zmienianie bonusów poprzez Zaczarowanie Przedmiotów dostępne w itemshopie (4 sztuki = 177 SM). Kilka osób to testowało i nie opłaca się zmieniać średnich zmiankami, bo możemy wiele stracić. ;-)

PS. Inny sposób to sprzedaż aktualnego FMS'a, kupienie trochę yang i szukanie podobnego +9.

Opublikowano

Mi się tam w bony nie będzie chciało bawić. Myślałem jednak nad kupieniem fmsa +9 i próbie włożenia do niego kamieni duszy (silny przeciwko potworom), albo szybkość, bo ten woj body ma być głównie pod walkę z potworami. W sumie chyba tylko po to.

06378525511797333958.jpg

Opublikowano

Zaraz - tak też pomyślałem. Jeszcze muszę ogarnąć dokładniej co to jest te mieszanie bonów :D. Głupia sprawa pewnie, ale ja na metinie słabo się znam.

Tak tylko ,że teraz wystarczy wbić 20 poziom postaci i już mamy 3 dodania bonów i 3 zmianki :D

Teraz to jest najlepszy sposób do wbijania SR , tak samo nie musisz kupować bodzi , wystarczy wbić

30 poziom postaci i otrzymujesz 5 bodzi.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...