Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] - Jaka jest najlepsza mapa według was


Baku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat do dyskusji - Jaka jest najlepsza mapa według was w tym temacie możecie się wypowiadać nikt was nie będzie tu ograniczał możecie napisać tu czemu akurat ta mapa co wam się w niej podoba / nie podoba czy lubicie na niej przykampić itp dosłownie piszcie co wam tylko przyjdzie do na temat waszej ulubionej mapy.

Oczywiście wypowiedź powinna ograniczać się do 1 posta wyjątek: chyba że weszła nowa mapa wypowiedzi muszą nie naruszać regulaminu globalnego mpc forum oraz regulaminu lokalnego GRO

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Stacja Markova jak dla mnie, gdyż jest prosta droga i łatwo zestrzelić wroga, tylko można być łatwo wykrytym

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Markov Station

Moim zdaniem najlepsza dla snajpera nie martwisz sie ze przeciwnik cie obejdzie.

Chyba że wróg przejmie C. (nie pamiętam dokładnie) to tracisz środkową linie i masz bardzo trudno gdyż nie ma gdzie kampić :/

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Markov Station jest moją ulubioną mapą. Co prawda lubie wszystkie, ale ona rządzi. Jest ona dobra dla każdej klasy oraz dla każdego trybu gry. Nawet dla kamperów w każdym miejscu znajdzie się spot, ale taki do którego zawsze jest dostęp przez co nigdy nie ma full teamu kamperów i można sobie fajnie pograć. Uważam, że jest ona najlepsza także pod tym względem, że nie jest ona ogromna co daje bardziej ekscytujące walki oraz wymaga większych umiejętności, gdyż musisz mieć oczy dookoła głowy. Z racji tego, że jest mała ciekawie też gra się z kumplami mając czat głosowy. Naprawdę można się wczuć wymieniając się seriami ognia, zaglądając za każdy kąt oraz wspólne osłaniając się. Wróg znajdzie się w prawie każdym miejscu mapy. Ta mapa po prostu rządzi. :P

 

@UP Mimo tego, że nienawidze kamperów(Gram snajperem, ale aktywnym i agresywnym ;D) powiem Ci, że miejsc na kampienie jest wiele w każdym miejscu. Po prostu niektóre wymagają dużego skilla, żeby nie otrzymać szybko kulki w łeb(ewentualnie w inną część ciała).

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...