Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Podalibyście może jakieś skrypty?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym prosić was abyście mi pomogli np zrobić hack;a do NFS World, ja wiem że jest dużo hacków do tej gry, ale ja chce coś zrobić swojego.

Chciałbym wiedzieć co trzeba zrobić aby jakimś sposobem oddziaływać na grę, jak np wy piszecie hacka który np przysłuży wam do speed hack albo wallhack. Jaki skrypt odpowiada za to czy za tamto.

Nie wiem jak mam wam to powiedzieć... Nooo ..

one_piece_anime_1600x1200_wallpaper_9674

Opublikowano

Witam!

Chciałbym prosić was abyście mi pomogli np zrobić hack;a do NFS World, ja wiem że jest dużo hacków do tej gry, ale ja chce coś zrobić swojego.

Chciałbym wiedzieć co trzeba zrobić aby jakimś sposobem oddziaływać na grę, jak np wy piszecie hacka który np przysłuży wam do speed hack albo wallhack. Jaki skrypt odpowiada za to czy za tamto.

Nie wiem jak mam wam to powiedzieć... Nooo ..

Modyfikacja pamięci.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms680553(v=vs.85).aspx
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms681674(v=vs.85).aspx

w .net raczej watpie. lepiej w c++

To mało wiesz.
Opublikowano

Jak chcesz napisać w C# to poczytaj o PInvoke i funkcjach podanych przez Miszcza.

 

P.s.

Na początek łatwiej ci będzie zrobić w C++.

Consol app + te funkcje.

GrottyCracker22.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...