Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] kogo kupic za 6300 ?


Revanger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema kogo polecacie kupić za 6300 ??

Najprawdopodobniej championa.

 

No dobra, hejt na bok - załóżmy, że miałeś właśnie na myśli championa.

 

Poleciłbym Vayne. Zalety:

+ Escape mechanism

+ Ogromny dmg

+ Niewidka + stun

+ Łatwa dominacja linii

Opublikowano

+ Łatwa dominacja linii

Że co?

 

Akurat Vayne jest dość słaba na linii, ale za to rekompensuje świetnym dmg w late game.

 

Łatwą dominację linii to może mieć MF ale na pewno nie vayne.

Opublikowano

Nie napisałeś żadnych szczegółów: Mid, Solo top, Adc, Supp itp.

Mimo to strzelam w ciemno że Fizz by ci pasował

Trutka

Doskok

Nietargetowość z "E"

Aoe ulti + slow + podrzut

Jeden z lepszych miderów

Łatwa farma

Taki sobie pasyw

Escape

Opublikowano

Jeden z lepszych miderów

Łatwa farma

Akurat Fizz nie jest ani jednym z lepszych miderów, ani nie ma łatwej farmy.

 

@op

Gdybyś napisał jaką pozycją w teamie jesteś zainteresowany to byłoby dużo łatwiej, bo ciekawych postaci za 6300 jest dość dużo.

Opublikowano

Na topa:

 

Vi:
-Ogólnie postać OP
-Świetna na topie/jungli
-Mocne dmg z e oraz r
-Stun z q
-Łatwa farma
Na Mida:
Kassadin:
+ Uciszenie
+ Escape system z ulti
+ Atack przywracający mane
+ Slow + aoe z E
+ Kontra na każdego midera (chyba że ad mid)
DO jungli:
Kha'zix:
+Esc system
+Kozackie Early game (pasyw+q i 2basici i goscia nie ma)
+Niewidzialnosc
+2slowy
+Dmg nie z tej ziemi
-W late troszeczke odstaje, ale mimo to jest nadal dobry do eliminowania ADC
ADC:
Caitlyn:
+Pułapka
+Q dobre do farmy
+Mały escape
+Slow
+Duży range
+Ulti dobre do dobijania , ale często blokowane
Opublikowano

Akurat Fizz nie jest ani jednym z lepszych miderów, ani nie ma łatwej farmy.

 

@op

Gdybyś napisał jaką pozycją w teamie jesteś zainteresowany to byłoby dużo łatwiej, bo ciekawych postaci za 6300 jest dość dużo.

Zagraj, komentuj ;) Jak na razie Fizz to jeden z lepszych. A truta to nie pomocna dla farmy? Jak ma blue to jeszcze lepsza bo skilami może farmić, a truta jest darmowa. Może nie ma najlepszej, ale słabej też nie.

Opublikowano

Zagraj, komentuj ;) Jak na razie Fizz to jeden z lepszych. A truta to nie pomocna dla farmy? Jak ma blue to jeszcze lepsza bo skilami może farmić, a truta jest darmowa. Może nie ma najlepszej, ale słabej też nie.

Akurat grałem dużo razy, zarówno Fizzem jak i na fizza. I parafrazując to co powiedziałeś: osiągnij w tej grze jakiś przyzwoity poziom, a potem komentuj, bo sądząc po tych mądrościach jakie tu czytam to ci wszyscy "znaffcy" co się tak udzielają pewnie nie wbili nawet 30 lvla, nie mówiąc nwet o graniu jakichkolwiek rankedów.

Opublikowano

Sądzisz że nie mam 30lvla? Człowieku, Fizz to mój main każdego jak na razie pocisnąłem. Nie uważam siebie za najlepszego, ale lekko przegiąłeś z tym postem... Dla twojej wiadomości mam 30 lvl i to od dobrych paru miesięcy...

Opublikowano

Po prostu żeby dawać porady, to trzeba ogarniać grę na jakimś przyzwoitym poziomie, żeby nie wpajać ludziom idiotyzmów.

Opublikowano

Jeżeli chodzi pomiędzy Vi a Vayne to zdecydowanie Vi:

 

W początkowej fazie rozgrywki powinniśmy skupić się raczej na zabijaniu minionów niż na harassowaniu przeciwnika. Vi niezbyt dobrze sprawuje się w początkowej fazie rozgrywki jako agresywna postać. Po otrzymaniu ultimate'a oraz zmniejszeniu cooldownu na tarczy z 18tu do 13tu sekund możemy zacząć grać dużo bardziej agresywnie. Dzięki umiejętności E, Vi jest w stanie bardzo szybko zlikwidować całą falę wrogich minionów przez co w początkowej fazie gry dosyć dobrze nadaje się do obrony wieży pozostając jednocześnie w miarę bezpieczna pod jej obszarem rażenia. W teamfightach należy wejść do walki jak najpóźniej, aby do minimum zredukować szansę "zburstowania" naszej postaci zanim zdąży wykonać jakąś akcję. Nasza uwaga powinna skupić się na wrogich AP/AD Carry. Wybierając cel dla naszego ultimate'a postarajmy się, aby był jak najbardziej odległy, tak, aby doskakując do niego trafić jak największą liczbę adwersarzy "w locie" do celu.

 

 

Plusy:
- wysoka mobilność
- tarcza absorbująca obrażenia
- dobra w walce 1v1
- potrafi zwiększyć swoją szybkość ataku jak również obniżyć pancerz wrogim bohaterom
Minusy:
- skill Q wymaga krótkiego ładowania przez co przeciwnik jest w stanie przygotować się na atak
- knockbacki (odepchnięcia) bardzo utrudniają życie Vi
- słaba w początkowej fazie rozgrywki (level 1-5)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...