Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SF Terenzo, błąd podczas łączenia się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

STATE_NONE = "..."

 

STATE_DICT = {

0 : "....",

1 : "NORM",

2 : "BUSY",

3 : "FULL"

}

 

SERVER01_CHANNEL_DICT = {

1:{"key":11,"name":"CH1 ","ip":"25.142.72.2","tcp_port":13001,"udp_port":13001,"state":STATE_NONE,},

2:{"key":12,"name":"CH2 ","ip":"25.142.72.2","tcp_port":13002,"udp_port":13002,"state":STATE_NONE,},

3:{"key":13,"name":"CH3 ","ip":"25.142.72.2","tcp_port":13003,"udp_port":13003,"state":STATE_NONE,},

4:{"key":14,"name":"CH4 ","ip":"25.142.72.2","tcp_port":13004,"udp_port":13004,"state":STATE_NONE,},

}

 

REGION_NAME_DICT = {

0 : "POLAND",

}

 

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {

0 : {

1 : { "ip":"25.142.72.2", "port":11002, },

}

}

 

REGION_DICT = {

0 : {

1 : { "name" : "Nevaria2", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },

},

}

 

MARKADDR_DICT = {

10 : { "ip" : "25.142.72.2", "tcp_port" : 13001, "mark" : "01.tga", "symbol_path" : "10", },

}

 

TESTADDR = { "ip" : "25.142.72.2", "tcp_port" : 13001, "udp_port" : 13001, }

 

Mam tak i to chyba dobrze jest

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zapora systemowa Off?

Mozesz normalnie laczyc sie z Mysql?

To na Dedyku?,Vps? czy Hamachi? jak na Hamachi dawales IP z koncowka .100?

Sysinstall dobrze skonfigurowales?

Karta Bridget Hamachi?

Jesli stawiasz na Hamachi ,to czy masz wgl Hamachi wlaczone?

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Zapora off

z Mysql właśnie połączyć się nie moge

sysinstall mam tak jak w tym temacie było napisane

www.mpcforum.pl/topic/781782-tut-jak-postawi-serwer-hamachi-na-plikach-by-terenzo/

w root zmieiłem na końcówke .100

Hamachi on

Portmap tez

Karta ustawiona na Hamachi

 

Teraz przy chanellach jest NORM ale i tak nie moge podłączyć sie pod mysql ani wejsc na serwer

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...