Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Metin2mod SF wyłącza się po jakimś czasie (exp na bocie)


xDD2001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam następujący problem.

Otóż gdy ustawię exp bota na modzie sf <konkretnie to na balmorze, ale to chyba nieistotne.> to po jakiś czasie wyłączy się gra i wyskoczą takie okienka:

bd1a.pngbd2r.png

Przez to nie mogę spokojnie zostawić bota na noc bo i tak po jakimś czasie gra się wyłączy.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

26495931301941812087.png
Opublikowano

Zainstaluj wszystko jeszcze raz, przeskanuj pliki antywirusem.

Zainstaluj:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

tu napisało że mam już najnowszą wersję

 

 

Pobierz wszystkie aktualne wersje .NET Frameworka oraz zaktualizuj Microsoft Visual C++. Ważne są te pliki:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

a to że już mam. ;3

26495931301941812087.png
Opublikowano

tu napisało że mam już najnowszą wersję

 

a to że już mam. ;3

Uruchom KamerModa jako Administrator w trybie zgodności z Windows 7.

Opublikowano

dalej mi się wyłącza...

Kurcze, pomóżcie co robić. ;3

Napisz, które cheaty na KamerModzie odpalasz i jakich wartości używasz - głównie mówię o multihacku, mobberhacku, autopocie, itp.

Opublikowano

Napisz, które cheaty na KamerModzie odpalasz i jakich wartości używasz - głównie mówię o multihacku, mobberhacku, autopocie, itp.

komende"start_bot" i wtedy mobber hacka czas na 5.0 i lurowanie na 9000, pickup bota, i żeby mi wstał jak dednie.

26495931301941812087.png
Opublikowano

komende"start_bot" i wtedy mobber hacka czas na 5.0 i lurowanie na 9000, pickup bota, i żeby mi wstał jak dednie.

Dystans 9000? Nawet zwykła Pelerynka Męstwa tego nie obsłuży - napisałem, ustawiaj maksymalnie 3000 (optymalnie 2000-2500).

Opublikowano

Dystans 9000? Nawet zwykła Pelerynka Męstwa tego nie obsłuży - napisałem, ustawiaj maksymalnie 3000 (optymalnie 2000-2500).

wcześniej zostawiałem na tak jak było (3000) i dalej wywalało.

26495931301941812087.png
Opublikowano

Oj ... mi tez wywala na Kamer Modzie ...:D co jakis czas ... poprostu ściągnij sobie Multi Hacka kamera i po problemie , tam też masz wbudowany exp bot + AutoLogin i po problemie :D

 

http://www.metin2mod.tk/multihack.html

 

Gwarantuje że na MH żadnych problemów nie będziesz miał ...:) oczywiście ściągnij do tego tak jak wyzej pisałem Auto login równiez ze strony kamera i po kłopcie :)

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

:niemam pojęcia

To jeśli nie potrafisz mi pomóc to nie pisz nic, i nie nabijaj sobie postów.

 

Oj ... mi tez wywala na Kamer Modzie ... :D co jakis czas ... poprostu ściągnij sobie Multi Hacka kamera i po problemie , tam też masz wbudowany exp bot + AutoLogin i po problemie :D

 

http://www.metin2mod.tk/multihack.html

 

Gwarantuje że na MH żadnych problemów nie będziesz miał ... :) oczywiście ściągnij do tego tak jak wyzej pisałem Auto login równiez ze strony kamera i po kłopcie :)

 

 

Pozdrawiam

tak, tylko jak już mam tego multihacka i włączam clienta to wyskakuje:

multihackniedziala.png

Mam windows 8, i zaznaczyłem tam gdzieś w "programach i funkcje" żeby był 3.5 i 2.0 framework ale dalej nie działa...

Może ktoś podesłać ten mscworks.dll, i wrzucę to do klienta? zadziała?

26495931301941812087.png
Opublikowano

To jeśli nie potrafisz mi pomóc to nie pisz nic, i nie nabijaj sobie postów.

 

tak, tylko jak już mam tego multihacka i włączam clienta to wyskakuje:

multihackniedziala.png

Mam windows 8, i zaznaczyłem tam gdzieś w "programach i funkcje" żeby był 3.5 i 2.0 framework ale dalej nie działa...

Może ktoś podesłać ten mscworks.dll, i wrzucę to do klienta? zadziała?

 

Powinno pujść a jesli będzie wyskakiwal błąd że nie ma jakies biblioteki dlll wpisz nazwe bezpośrednio w google bodajrze pierwsza strona która się wyświetli wchodzisz i ściągasz :D

 

Biblioteka dlll

 

https://hotfile.com/dl/198150088/31c8274/mscorwks.zip.html

 

Skan

 

https://www.virustotal.com/pl/file/cd0fd17eabf2b7df25b289fdee5afd3e9474c58aa72368abcef72070759b9c90/analysis/1363211460/

Opublikowano

To jeśli nie potrafisz mi pomóc to nie pisz nic, i nie nabijaj sobie postów.

 

tak, tylko jak już mam tego multihacka i włączam clienta to wyskakuje:

multihackniedziala.png

Mam windows 8, i zaznaczyłem tam gdzieś w "programach i funkcje" żeby był 3.5 i 2.0 framework ale dalej nie działa...

Może ktoś podesłać ten mscworks.dll, i wrzucę to do klienta? zadziała?

 

Z screena wynika , że potrzebujesz NET Framework v4.0 , ściągnij takiego i zobacz czy zadziała.

 

 

 

Opublikowano

NF 4.0 SP 3.0 Direct9x.

 

All ze zgodnością

ProUser | Postmaker | Gold Member | Blue Member | exKidMod Metin2 | exModerator Metin2 | exVIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...