Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile będę mieć fpsów? Call of Duty MW3


MeGaFoRmAt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamięć RAM: 2 GB
Procesor : Intel® Celeron® CPU 900 @ 2.20GHz
Karta Graficzna : Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family
Grafika w Grach : 796 Całkowita dostępna pamięci grafiki w MB
Podstawowy dysk twardy : Wolne: 40GB (ogółem: 68GB)


Więcej o karcie graficznej :
Typ karty wideo Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family
Całkowita dostępna pamięć grafiki 796 MB
Dedykowana pamięć grafiki 64 MB
Dedykowana pamięć systemowa 0 MB
Współużytkowana pamięć systemowa 732 MB
Wersja sterownika karty wideo 8.15.10.2202
Rozdzielczość monitora podstawowego 1366x768
Wersja programu DirectX DirectX 10

System:
Producent Acer
Model Aspire 5336
Całkowita ilość pamięci systemowej 2,00 GB pamięci RAM
Typ systemu 32-bitowy system operacyjny
Liczba rdzeni procesora 1
Obsługa 64 bitów Tak

Windows 7

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Właśnie nie mam 70 :/ , mam 5-30 fpsów. Momentami 35.


600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Daj graficzne ustawienia na minimalne, użyj gameboostera, z aktualizuj sterowniki, daj minimalną rozdzielczość ekranu

Opublikowano

Cała Gra jest na minimal :c

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Z ta karta graficzna duzo raczej nie pograsz :)

Z tego co u Cb wyczytalem masz lapka wiec moze byc maly problem z grafika ale z tego co wiem na allegro mozna znalezc dobre karty graficzne z adapterem do lapka ;)

Jakbys mial jakiegos geforce gt 480 to mysle ze nawet na srednich/wysokich by chodzilo plynnie

Pamietajcie karta graficzna ma OGROMNE znaczenie ;)

Opublikowano

@up

 

Tak ale dzięki podkręceniu karty , używaniu programów gamebooster , odkurzeniu komputera (sprężonym powietrzem) , formatem i dobrymi sterownikami , można zdobyć MASĘ FPS

Opublikowano

Przy programach, formacie i sterami masz racje zaid, podkrecanie karty tez moze dac duzo (moze nawet najwiecej z w/w rad, ale zapomniales, ze to laptop, a lapki nie sa do OC (owszem da sie, ale trzeba dokupic lepsze chlodzenie, dodatkowo bateria bedzie krotko trzymala) wiec bardziej sie oplaca kupic karte graficzna z adapterem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...