Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Spambota, który wysyła wiadomość na szepcie na PL'u


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w nazwie szukam spam bota takiego jak na privy co ci na pw wysyła wiadomosci posypią się like

/sygna wychodzaca poza mpc

Opublikowano

ale tam pisze

Multihack na serwery prywatne a ja chce na pl-a

nie dziala bo pobralem i wywala co chwile a mam z kamerem

/sygna wychodzaca poza mpc

Opublikowano

a i dodalem go do folderu z metkiem (mam nowego kamera) i odpalam przez ikone kamera i pokazuje się start od mh i potem naciskam wyskakuje pare błędów i jak chce dać spam bota albo nawet nic nie robie to mi wylacza metka

/sygna wychodzaca poza mpc

Opublikowano

a i dodalem go do folderu z metkiem (mam nowego kamera) i odpalam przez ikone kamera i pokazuje się start od mh i potem naciskam wyskakuje pare błędów i jak chce dać spam bota albo nawet nic nie robie to mi wylacza metka

Wgraj najnowszego KamerModa do spatchowanego klienta, włącz przez metin2m_pl i kliknij F6 w grze. Na samym dole okienka masz przycisk spambota, w którego klikasz - nie wysyłaj wiadomości w środku M1, gdyż jest tam za dużo ludzi i po prostu wywali Cię, a może nawet skończyć się na blokadzie konta.

Opublikowano

Tak jak już mówiłem wgrałem nowego kamera otworzyłem jak mówiłeś i mam tylko na dole takie funkcje :mobber ,exp donator ,transformacja , auto pot nie ma spam bota

/sygna wychodzaca poza mpc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...