Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WITHERLAND [Frakcje] [1.4.7] [Jedzenie diaxow]


Razor1989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje:

IP SERWERA:f1.owncraft.pl:6278

SLOTY:20(Im wiecej graczy tym wiecej slotow)

ZWIERZETA:ON

NETHER:ON

WHITELIST:OFF

STATUS:ON

TYP SERWERA:SV/HARDCORE [FRAKCJE]

post-562587-0-07197900-1362828745.jpeg

A więc tak chodzi o to że na serwerze jest wgrany plugin na jedzenie diamentów co umili wam grę na naszym serwerze na początek dostajemy 3 życia jeżeli będziemy jeść diamenty to dostaniemy więcej żyć maksymalnie można mieć 10 żyć.Jeżeli zabije cie ktoś i juz nie bedziesz mieć żadnych żyć to niestety ale dostajesz bana lecz możesz sie uratować... tak właściwie to nie ty tylko może ci pomóc kolega może on cie uzdrowic dając ci życie lecz z jego konta bedą pobierane 2 życia i ty będziesz znów mógł z nim grać... A więc zacznij juz u nas gre i baw się dobrze! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!

A tutaj link do filmiku z serwera myśle że serwer wam będzie się podobać i zostaniecie naszymi stałymi graczami :)

LINK:



Refresh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...