Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SilverCraft [100 slotów] [Forum i TS3] [FB+RP+SV] [Profesjonalne wykonanie] [Autorskie pluginy] [Automatyczny VIP] IP : S1.SILVERCRAFT.PL !


TickPL15

SC  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Wchodzisz?

    • Tak
      1
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dmbrdt.png

Wszystko w jednym!


Serwer ten, nie jest byle jaki. Nie powstał z niczego, bo ktoś chciał, powstał on z ciężkiej pracy i marzeń ekipy o serwerze, który byłby lepszy niż pozostałe, zrobione w kilka dni i upadające po niecałym miesiącu. Serwer nie stoi na głupich hostingach typu CraftServe, które wciskają domenę sXXX.csrv.pl:xxxx jako IP - które nim nie jest. Serwer stoi na mocnej maszynie, która wytrzyma nawet skrajne przeciążenia. Maszyna ta wraz z tak dobrze skonfigurowanym serwerem tworzy wspaniałe środowisko do przyjemnej gry, bez żadnych lagów! Forum ? Forum stoi na wykupionej domenie .pl, a nie tl.pl, xaa.pl. Nie jest ono wykupione na stronygratis.pl tylko na hostingu który na prawdę umożliwia pracę nad forum i skonfigurowanie go według własnych potrzeb. Wszelkie błędy są ciągle wykrywane i poprawiane, więc jest ich coraz mniej, chociaż i tak nigdy nie było ich tak dużo.

TS3 ? Co tu mówić! Slotów starczy! Dajemy kanały dla graczy, oferujemy jeszcze milszą rozgrywkę na serwerze przy korzystaniu z niego. Nie korzystamy z głupich mumble'ów i innych cudów, które próbują być na wzór TS3.

15cf1if.png

Serwer:
S1.SILVERCRAFT.PL

TS3:

TS.SILVERCRAFT.PL

Ciekawe screeny:

339kk7k.png

2qn60rq.png

2co0s46.png

30ixnye.png

2lcbiat.png

hvuzxs.png

Opublikowano

Wbijam ;) Zchęcią zostane modem miałam własny 100 slotowy serwer frrebuild ktoru niestety padł po roku bo zabrakło nam kasy ale to mniejsza prosze o odp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...