Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][Zapowiedź][Startujemy w sobote!]Pan-Winkiel.pl[40 slotów][Survival]


hhooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chcę wszystkich zaprosić na serwer survial, który startuje już w sobotę!

1.png

IP: pan-winkiel.pl
Sloty: 40
Typ: Survival
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Nie
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Nie

2.png

[Właściciel]Winkiel

[Admin]TwisterMinecraft

4.png

Co zobczymy?

Standardowo pojawiamy się na spawnie. Mamy przed sobą tabliczki z wypisanymi informacjami i zasadami. Żeby zacząć prawdziwą grę musimy przenieść się na mapę Survival, bo to tam zaczyna się cała zabawa. No i znów londujemy na skromnym spawnie, a obok nas jest świat do odkrycia. Przez pierwsze kilkadziesiąt kratek nie będziemy mogli niszczyć bloków, gdy już pokonamy tą odległość czeka na nas cała mapa do odkrycia.

Czy na serwerze są działki?

Zwykły gracz nie ma dostępu do działek, w sumie to jest Survival i w ogóle ich być nie powinno, ale dobra... Gracz ma do dyspozycji całą mapę, może budować się gdzie chce. Użytkownicy z rangą VIP mogą przeteleportować się na specjalą mapę z działkami, tam dostaną cuboida i to tyle z zabawy...

Czy na serwerze są cuboidy?

Tak jak wspomniałem wcześniej, zwykły gracz nie ma cuboida, chyba że będzie budował duży projek - wtedy będzie mógł strać się o cuboida na budowlę. VIP ma działkę od razu i może budować na niej co tylko chce.

Czy są jakies zabezpieczenia przed kardzieżą rzeczy?

Tak! Jest do tego specjalny plugin i tylko my możemy otwierać skrzynie przez nas postawione. Nie trzeba się martwić o swoje przedmioty.

Kiedy start?

Start będzie jutro (09.03.2013) o godzinie 16.00.

Czy obecnie trwa rekrutacja?

Tak! Podana na niżej wymienione stanowiska będzie można składać po utworzeniu przez administratora odpowiedniego tematu informującego o niej - na dniach powinnien się pojawić.

-Adminstrator TS3

-KidMod serwera

-KidMod forum

-Grafik

Jak mogę dostać się na stronę, serwer i forum?

Adres strony: pan-winkiel.pl

Adres serwera: pan-winkiel.pl

Adres forum: dostępny po wejściu na stronę.

Czy macie własny serwer TS3?

Tak! Serwer zostanie uruchomiony dopieru po zakończeniu prac nad forum i serwerem minecraft lub po znalezieniu administratora.

Gdy serwer powstanie jego IP:

pan-winkiel.pl

Graczu! Masz pytania? Śmiało pisz na forum lub tutaj!

90300032.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...