Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Podmienione klawisze i brak polskich znaków na KamerModzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, od czasu jak gram na kamermodzie mam taki problem że znaki Z i Y mam zamienione miejscami oraz nie ma polskich znaków. Nie działa SHIFT + CRLT próbowałem 100 razy. :\ Jest na to jakieś rozwiązanie? Bo to trochę wkurza jak się wpisuje hasło albo do kogoś pisze. :x

gnYrBkB.png

Opublikowano

Wejdź w Panel Sterowania w zakładkę 'Zegar, języki i region', po czym wybierz 'Zmień klawiatury lub inne metody...' Wyświetli Ci się okienko, w którym klikasz 'Zmień Klawiatury' i wybierasz polską klawiaturę pod nazwą 'Polski (programisty).' Zapisujesz i odpalasz KamerModa jako administrator.

Opublikowano

Wejdź w Panel Sterowania w zakładkę 'Zegar, języki i region', po czym wybierz 'Zmień klawiatury lub inne metody...' Wyświetli Ci się okienko, w którym klikasz 'Zmień Klawiatury' i wybierasz polską klawiaturę pod nazwą 'Polski (programisty).' Zapisujesz i odpalasz KamerModa jako administrator.

 

Działa, wielkie dzięki. Jutro dostaniesz limit lików bo dziś mi się skonczył. <3

gnYrBkB.png

Opublikowano

Najprościej było użyć kombinacji LCTRL+LSHIFT działa tak samo i szybsze :)

Bodajże zmieniłeś sobie na niemiecką chyba :P

Kurcze nie doczytałem sorki za offtop..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...