Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dodać taniec Gangnam Style i muzykę!


Imeria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Dziś wam pokaże jak dodać na swój lub na jakiś inny serwer metin2 taniec gangnam style oraz muzykę gangnam style!

więc, zaczynajmy!

 

Najpierw pobieramy packera z tej oto strony:

 

http://speedy.sh/bM6JH/Packer-dla-MPCforum.pl.rar

Wpierw będą nam potrzebne 4 pliki:PC.eix,PC.epk,pc2.eix,pc2.epk

 

 

1.Więc, pobieramy program!

2.Jeśli rozpakujemy te pliki WinRaRem to przenosimy wszystkie te 3 pliki do swojego użytkownika!

3.Gdy, już to zrobimy to teraz otwieramy plik ''Rozpakowywanie''.

4.Wchodzimy w niego i zmieniamy ścieżke pliku na swoją docelową!(Końcówka ma być z ''PC'' lub ''pc2 zamiast ''root''.

SS dla tych co nie rozumieją tego:

3467wp1.jpg

5.Jak już to mamy to teraz przenosimy plik ''Rozpakowywanie'' na plik ''m2''.

SS dla tych co nie rozumieją tego:

fdug4l.jpg

6.Potem otworzy nam się konsolka i czekamy pare sekund, i klikamy ''Enter''.

7.Pojawi nam się folder o nazwie ''Source'' i plik ''RootPackGen''.

8.Wchodzimy do folderu ''Source''.

9.Potem ''ymir work''>''pc''.Teraz mamy foldery takie jak 'shaman', 'assasin,'Sura',warrior',

10.No, to teraz pobieramy nasz plik ''Taniec Gangnam Style''

Link:

http://speedy.sh/d4Ds9/GangnamStyle.rar

11.Rozpakowujemy i pojawią nam się te 4 foldery(Wymieniłem je wyżej).

12.Podmieniamy je akceptujemy wszędzie ''tak''.

13.Wychodzimy na sam początek i przenosimy plik ''RootPackGen'' na plik ''m2'' tak samo jak plik ''Rozpakowywanie''.

14.I mamy plik PC z tańcem Gangnam Style!

15.Tak samo robimy z plikiem pc2 tylko, że w folderze ''ymirk work'' zamiast folderu ''pc'' może być ''pc2''.

 

Ci co nie rozumieją niech przeczytają to pare razy :)

 

Teraz jak dodać muzykę do metin2 swojego lub jakiegoś innego!

Więc tak pobieramy muzyczkę GangnamStyle z tej strony:

 

http://ulub.pl/zQCTRESx4z/psy-gangnam-style

Rozpisze to w punktach :>

1.Pobieramy muzykę.

2.Zmieniamy jej nazwę na ''back_to_back''

3.Wchodzimy do folderu ''BGM''(jest w cliencie)

4.Podmieniamy akceptujemy wszystko ''tak''.

5.Teraz tą muzykę ''back_to_back'' zmieniamy jej nazwę na ''GangnamStyle''.

6.Wchodzimy do gry.

7.Klikamy Esc>Opcje Systemowe>Zmień.Tam jest lista piosenek mp3, znajdziemy tam również naszą piosenkę GangnamStyle!

8.Klikamy na nią jeden raz i ''ok''.

9.Teraz wystraczy odpalić głośniki i słuchać muzyki GangnamStyle :)

PS@@

Taniec GangnamStyle jest w pod przyciskiem ''taniec5'', jest to w ''Emocje''.

 

Tutorial jest dla tych co nie wiedzą jak dodać taniec gangnam style, ci co wiedzą niech nie komentują typu ''Won mi z tym'',

 

Pozdrawiam :)

1361622928-U485574.png

Opublikowano

 

Rozpisze to w punktach :>

1.Pobieramy muzykę.

2.Zmieniamy jej nazwę na ''back_to_back''

3.Wchodzimy do folderu ''BGM''(jest w cliencie)

4.Podmieniamy akceptujemy wszystko ''tak''.

5.Teraz tą muzykę ''back_to_back'' zmieniamy jej nazwę na ''GangnamStyle''.

6.Wchodzimy do gry.

7.Klikamy Esc>Opcje Systemowe>Zmień.Tam jest losta piosenek mp3, znajdziemy tam również naszą piosenkę GangnamStyle!

 

Taki mały błąd ;)

Co do tutka to nie było więc like :P

 

Ps. gangam style wyszło z mody tera Harlem Shake! <3

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Gość krzywy231
Opublikowano

troche to skróce,

ściągnj podmień i gotowe.

Opublikowano

Gratuluję tego pięknego poradnika. Chyba mamy kolejnego kandydata do nagrody:

 

large-nobel1.jpg

 

 

#AW: Był już taki temat

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

no cóż, pierwszy post i od razu tutorial. Hmmm, no wykonanie niby dobre, ale fajniejsze by było synchro z tańcem na zasadzie odpalasz taniec i od razu perfekcyjnie wycięty dźwięk

57199140501148694665.png

Opublikowano

Taki mały błąd ;)

Co do tutka to nie było więc like :P

 

Ps. gangam style wyszło z mody tera Harlem Shake! <3

Dziękuje, już poprawiam :)

1361622928-U485574.png

Opublikowano

nie wiem czy ktos by nie umiał tego zrobic ale lajka zostawie ham nie bende

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

nie wiem czy ktos by nie umiał tego zrobic ale lajka zostawie ham nie bende

Dziękuje ci :)

1361622928-U485574.png

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...