Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

REKRUTACJA ! START 20:30 ! FRAKCJE + DIAXY ZE RUDY !


enes919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer CraftLand

Start dzisiaj 20:30

2013-03-08
IP !! : Craft-Land.maxcraft.pl:25885
Otwarcie serwera CraftLand to dla nas [ NO PROBLEM !]

Lecz sprowadzenie was na Ten Serwer to już większy kłopot.

Serwer posiada Własne Radio Internetowe oraz już wkrótce Forum Podpięte pod domenę www.********.pl
Wszystko znajdziecie u mnie na GG: 43872483

Serwer posiada tymczasowy Drop : Diamenty z rudy, żelazo z rudy, złoto z rudy.
Serwer jest opłacony więc nie padnie z powodu nie opłacenia go tylko z powodu:

Braku graczy - "Najgorsza opcja"

Rekrutacja na Admina OFF
Rekrutacja na Moderatora ON

Rekrutacja na Budowniczego ON

Rekrutacja na Reklamatora ON

NAGRODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagrody dla najlepszej Gildi na serwerze.

O co w tym wszystkim chodzi ?
Gildia musi mieć największą posiadłośc
i musi być najbogatsza " w surowcach "

1. 50 Zł + Itemy na serwerze
2. 25 Zł + Itemy na serwerze

3. 10 Zł + Eq Diax dla Całej GILDI

Nagrody dla najlepszego Gracza na serwerze

Wymagania ?

Musi mieć najlepsze eq
Musi mieć największą posiadłość

Oraz być znany na serwerze

Nagrody:

1. 50 zł


81187531349864593714.jpg

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam , Zajebiście się zapowiada serwer !! Zapraszam na niego z ogromną przyjemnością!!

Gorąco zapraszam !! Ja na pewno wejdę .

 

Djpapier :)

Opublikowano

Powiem tak, serwer zapowiada się fantastycznie, myślę że każdemu szukającemu bardzo dobrego serwer ten się własnie spodoba. Serdecznie zapraszam, mój nick na serwerze to Jamal :).

Opublikowano

Powiem tak, serwer zapowiada się fantastycznie, myślę że każdemu szukającemu bardzo dobrego serwer ten się własnie spodoba. Serdecznie zapraszam, mój nick na serwerze to Jamal :).



Ps.Będe moderatorem na tym serwerze ;)

Opublikowano

SERWER ZOSTAŁ ODPALONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

ZAPRASZAM DO WALKI O PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!

81187531349864593714.jpg

Opublikowano

Witam zgłaszam się na range moderatora. Jestem ogarnięty.Znam komendy oraz większość pluginów. Nie raz byłem technikiem. Mam skype oraz ts.Jeżeli chcecie abym dołączył do waszego grona adminów piszcie na pw to podam wam skypa

Pozdrawiam Administratorów

LoLeK

Opublikowano

Rekrutacje piszemy pod Tematem : A tu wzór

Nick w MC:

Wiek:

Posada "ranga" :
Dlaczego ty:

Cos o sobie:

81187531349864593714.jpg

Opublikowano

Nick : CycuU

wiek: 13 lat xD ogarnięty głos bynajmniej...

posada : narazie normalny gracz

Dlaczego ty : chcę być kimś więcej niż gracz

Coś o sobie : lubię grać w gry xD, lubię poznawać nowe znajomości xD

Opublikowano

Nick w MC : PanCF

WIek : 12 lat w grudniu 13

Posiadana Ranga : Gracz

Dlaczego ja : Jestem ogarnięty miałem swój serwer w minecrafcie 20 slotowy, znam duzo komend administratora i moderatora, jestem bezstronny, cierpliwy znam dobrze język polski i ortografie ( chociaż jej w minecrafcie nie ma :D )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...