Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Korzyści z bycia w Klanie


powolnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Korzyści ?

Masz do tego exp .. Lider jak kupi jakiegoś PX'a na clan to zwiększa się exp ; ) np 2x więcej expa dostajesz jeśli nie zakupił nic.

nfsw_FENIOOOO.png

Opublikowano

Za czasow g1 byla taka akcja ze dawali k1 gold dla tych co sa w klanie. Nexon tez planuje wprowadzic promo cody wiec moze kiedys dostaniesz jakas bron za bycie w klanie. Narazie jednak to co up'y

Opublikowano

Za czasow g1 byla taka akcja ze dawali k1 gold dla tych co sa w klanie. Nexon tez planuje wprowadzic promo cody wiec moze kiedys dostaniesz jakas bron za bycie w klanie. Narazie jednak to co up'y

 

Skąd masz info, że planują coś takiego wprowadzić ?

Opublikowano

Skąd masz info, że planują coś takiego wprowadzić ?

 

Zapewne coś gm'owie wspominali albo powstał na forum nexona z zapytaniem a moderator odpowiedział, że mają w planach.

Żadnego info na stronie nie było więc wszystko to na razie tzw. PLOTKI :)

A jeszcze nie wiem czy tak jest - założyciel klanu ma M pod herbem :D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

@up Nie ma już ;D Mają wprowadzić własną grafikę do herbu clanu , ale to w przyszłości , a korzyści to to ,że exp , dinar np 2%+ up są zwiększone. Zależy to od ilości ludzi w klanie.

banner_560x95.png?random=638853

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...