Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EnderBuildSolution [100 slotów][No-HAMACHI][WŁASNY LAUNCHER][+100 modów][+300 pluginów][NO-WL][DODATKI][IC2+RP+CC][MULTIMOD] ! 1st w POLSCE !


PolskiGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EnderBuildSolution

1.png

enderbuildsolution.pl

100

MultiMOD

Tak

Nie

Tak

Tak

Tak

Nie 2.png

3.png

4.png

wygenerowanoprzez.png

SERWER ZOSTANIE OTWORZONY, GDZIEŚ TAK POD KONIEC MARCA, POCZĄTEK KWIETNIA. DLA WSZYSTKICH NASZYCH GRACZY OCZEKUJĄCYCH ZAPRASZAMY DO PISANIA PODAŃ NA WEJŚCIE NA SERWER Z TESTAMI JEGO PRÓBNYMI. ZA KAŻDE WYKRYCIE BUGU LUB USTERKI = VIP NA ROK, ALBO SUPER VIP NA 8 MIESIĘCY !!![/url][/center]

 

 

LINK do paczki podamy, jak skończymy pakować je w WinRAR.[/color]

Opublikowano

Czekam CZEKAM !!! Na bank zagram. W końcu jakiś serwer z modami. Jeżeli okaże się dobry to na bank sprowadzę swoich ziomków :D

Opublikowano

a to będzie industrial KONKRETNY czy jakieś papru papru z kit wartymi modami

bo jeśli industrial to nawet dns/ftb/adwenture tech wymienkają

signature.png

Opublikowano

jakoś wątpię w 300 pluginów a po h**A one to sam chcę wiedzieć

a 173 mody da się rady na serwie uciągnąć warunek dobrze zoptymalizowana paczka np: ftb/dns

signature.png

Opublikowano

Niemozliwe jest ze tyle modow i pluginow bedzie . A poza tym ciekawe jakie te pluginy z 20 pluginow do logowania ? Serwer no-hamachi czyli stawiany na swoim kompie mhm... Już to widze . I modów tez tyle nie bd bo id koliduja juz przy nawet 10 modach ... Nie napalajcie sie tak na tego serwa .

 

Pozdrawiam

x2n.png

Opublikowano

Ile ta paczka będzie ważyć ? :)

Mam do dyspozycji tylko 50 gb :D

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Tyle modów? Coś w to nie wierze aby wg jakiś nawet lepszy komp to ogarniał. 30 modów to już dużo a ponad 170? Jasne coś w to nie wierze. To czekamy na paczke :)

eee serwery adw tech maja po 116 modów dns 96 ftb 72 a nie cza dużo serwer 3 gh 2k ramu daja radę

więc teza troszkę z d**y

na scieme wygląda to 300 pluginów na porządnych serwach jest z 16-18

signature.png

Opublikowano

Widać tak, albo mają komputer z dirta i pisze im że będzie się pakować tydzień albo lenie :(

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Informacje na temat paczki:

Maszyna - 64GB PREMIUM czyli wychodzi gdzieś tak ok. 80, 90 GB (najlepsza i specjalna maszyna)

Parametry jej - 5,44 GHz, ok. 80, 90 GB.

Maszyna jest bardzo mocna i stabilna mogąca pomieścić nawet 1000 osób, ale na razie jest 100. Po wystartowaniu i dobrych statystykach wzrastamy aż do 1000 :D

 

Maszyna jest prawdziwa i serwer jest Dedykowany.

Serwer przejdzie zmiane w sieć i otworzę Pierwszy w Polsce PaintBall + Parkour MOD na Launcherze z all modami :D

Opublikowano

@@edit UWAGA, UWAGA !!! OTRZYMALIŚMY WIADOMOŚĆ, ŻE CHCIELIBYŚCIE RÓWNIEŻ ABY BYŁ RPG SERWER COŚ TAKIEGO JAK ZAPOWIADANE JEST ? OCZYWIŚCIE NASZ SERWER BĘDZIE ZAWIERAŁ 10 ŚWIATÓW I NA KAŻDYM JEST KAŻDY MOD Z CAŁEGO MINECRAFT !!! WSZYSTKO DOPISZEMY W PRZYSZŁYM TYGODNIU !!! UWAGA DOTEGO DOJDĄ KLASY Z LVLAMI DO ZDOBYCIA I AWANSAMI !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...