Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer SkyBlock [24/7] 2 Drużny po 5 osób ! By VViilusek


tefi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! Jest to serwer SkyBlock na którym będą rywalizowały 2 drużyny składające się z 5 osób.





Jeśli chcesz dołączyć musisz złożyć podanie(wzór poniżej)



Ile masz lat(min. 12)-


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-


masz Ts3? (Team Speak)-


Będziesz grał fair?-


Lubisz mleko?-


Znasz Ortografię-


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-



Wyniki będą ogłoszone na dniach. Kontakt z Organizatorami; CreativusS;Kopytko09, VViilusek; wilusek02


Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-14


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-Niebiescy


masz Ts3? (Team Speak)-Tymczasowo nie ale posiadam SKYPE


Będziesz grał fair?-Oczywiście


Lubisz mleko?-A kto nie lubi :D


Znasz Ortografię-Tak


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-Tak

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-13


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-Obojętne ale wole niebieską :)


masz Ts3? (Team Speak)-Posiadam.


Będziesz grał fair?- Oczywiście :D


Lubisz mleko?- chyba komuś się tu nudzi.. Uwielbiam :]


Znasz Ortografię- Tak jeśli mam się oceniać to 8/10


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?- Ja nie przeklinam :P

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)- 16


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)- Czerwona ale wolę czarną :P


masz Ts3? (Team Speak)- mam własny serwer ts3 na vps mogę dać ip:P


Będziesz grał fair?- Tak


Lubisz mleko?-yyy wolę kisiel ale lubię


Znasz Ortografię-tak


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?- tak



nie będę grał na 10 slotowcu sorka


Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)- 13,5


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)- Niebieska ;)


masz Ts3? (Team Speak)- Niestety nie.


Będziesz grał fair?- Oczywiście


Lubisz mleko?- Mmm.


Znasz Ortografię- Tak


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?- Tak

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)- 15


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)- RED


masz Ts3? (Team Speak)- Mam


Będziesz grał fair?- Ba .


Lubisz mleko?- Jem czasami płatki z mlekiem więc chyba lubię :D


Znasz Ortografię- Bardzo ;)


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?- Tak

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-14


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-Niebieska


masz Ts3? (Team Speak)-Tak

Będziesz grał fair?-Tak


Lubisz mleko?-Tak


Znasz Ortografię-Tak


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-TAK

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-13



Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-obojętnie



masz Ts3? (Team Speak)-Tak


Będziesz grał fair?-Tak



Lubisz mleko?-bardzo



Znasz Ortografię-9/10



Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-TAK

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-15



Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-Czerwona



masz Ts3? (Team Speak)-Tak


Będziesz grał fair?-Tak



Lubisz mleko?-Tak



Znasz Ortografię-Tak



Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-TAK

Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-Mam 15 :D


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-Obojętnie dla mnie liczy się dobra zabawa :D


Masz Ts3? (Team Speak)-Tak


Będziesz grał fair?-Oczywiście :)


Lubisz mleko?-Tak, a szczególnie w postaci kakao :D


Znasz Ortografię- Mam 4 z polaka xD


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-Rzadko kiedy przeklinam


Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)- 11 Wiem po co ograniczenie wiekowe by uniknąć trolli ale równie dobrze 16-latek może być trollem


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)- HMM Niebieska


masz Ts3? (Team Speak)- Mam skype w razie czego ts'a zainstaluje


Będziesz grał fair?- tak


Lubisz mleko?- EMM Z płatkami tak


Znasz Ortografię- Oczywiśćie


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?-Tak raz mi się zdarzy powiedzieć %!&* ale rzadko


Opublikowano

Ile masz lat(min. 12)-Mam 13 ;)


Która drużyna(Niebieska czy Czerwona)-RED :D


masz Ts3? (Team Speak)-pewcia :D

Będziesz grał fair?-Nom :D

Lubisz mleko?-Tsa


Znasz Ortografię-NIE KUR*A NIE ZNAM WIECIE ( SARKAZM ) :D


Umiesz zachować umiar w przeklinaniu?- tak srednio

Opublikowano

Nie opłaca się robić takiego serwera :P Za 2 dni wszystko będzie zgriefowane.

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...