Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy można kogoś teleportować do siebie?


DewozEk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Tak jak w Temacie mam pytanie czy mozna kogos do sb tepac

np z {Gracza} do {Admina}

albo {Gracza} do {Gracza}

Prosze O pOMOC :(

Opublikowano

Na kamer modzie była taka opcja jak byłeś w pt jednak nie wiem do końca czy dalej działa ale zawsze można sprawdzić.

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Niestety nie mozna, tak jak up mowi, byla taka opcja lecz juz jej nie ma ( z tego co mi wiadomo ). Jedyne wyjscie to slub z danym graczem :P

Opublikowano

Jesli posiadasz stara wersje moda to zrobisz to... Oczywiscie jezeli serwer nie zablokowal teleportacji wgrywajac difa...

sygnatura.png


Opublikowano

oczywiscie ze mozna na modzie poprzez pt wbijasz dowodzenie na m1 robisz pt wchodzisz na moga i teleportujesz dan osobe do siebie:)



Jesli posiadasz stara wersje moda to zrobisz to... Oczywiscie jezeli serwer nie zablokowal teleportacji wgrywajac difa...

na nowej wersji moda tez sie da:)

Opublikowano

Witam Tak jak w Temacie mam pytanie czy mozna kogos do sb tepac

np z {Gracza} do {Admina}

albo {Gracza} do {Gracza}

Prosze O pOMOC :(

Co do opcji numer 1, to musi to zrobić GM komendą /warp lub /transfer (jako zwykły gracz tego nie wykonasz). Jeśli chodzi o opcję numer 2, to możesz skorzystać z umiejętności w PT na KamerModzie, tak jak napisali koledzy wyżej lub też alternatywny i legalny sposób, a konkretniej teleportacja do osoby, z którą wziąłeś ślub. ;-)

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...