Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] 07/03/2013 - 1338 - Niektórzy gracze mogą mieć problemy z połączeniem.


damiankos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Staramy się naprawić problem, który może sprawiać, że gracze będą rozłączani w trakcie gry.



Update

1312 CET- Nasz zespół wciąż pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Dziękujemy za wyrozumiałość..

1600 CET - Wciąż pracujemy nad tym problemem. Więcej informacji podamy wkrótce.

 

Status serwera - Niedostepny
Nasz serwer jest obecnie nie dostępny z powodu przerwy technicznej,
lub awarii. Przepraszamy za niedogodności. Prosimy spróbować później.



Czas działania wszystkich dopalaczy PZ i PD jest zawsze przedłużany
jeśli mieliśmy przerwę techniczną lub problemy z serwerami.


Opublikowano

Ja pierdole moze to jest przyczyna mojego problemu..

 

Zobaczyc napis niedostępne a jego przyczyne to 2 rozne sprawy panie kolego

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ja pierdole moze to jest przyczyna mojego problemu..

 

Zobaczyc napis niedostępne a jego przyczyne to 2 rozne sprawy panie kolego

Zobaczyc przycisk " Czytaj dalej" pod ch** duzym napisem niedostępne to juz chyba tylko zero nie zobaczy

Opublikowano

Włączacie clienta minimalizujecie go za pomocą - w prawym górnym rogu i wpisujecie szybko na klawiaturze : thereisnourflevel
I serwer robi sie online. Jak się przydało to poproszę plusy

Opublikowano

to zapewne riot po tym czymś da jakiś dzień w którym będzie 2x exp ?

10x, nic nie da bo to niech i wina...

Opublikowano

Działa ten kod thereisnourflevel :P nie trzeba minimalizować tylko odrazu wpisać i robi się online

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...