Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Aktualizacja kbota więc na jutro nie mamy co liczyc ?


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak widac jest aktualizacja kbota , więc jutro gdy bedzie dzień kobiet i prawdopodobnie beda skrzynki lipe . Znając ivana pewnie na jutro tego nie zrobi ?



Jeśli ktoś ma jakies info prosze pisac tutaj :)


175001456602037225492.gif

Opublikowano

To wszystko zależy od IVANA, na moje oko raczej zrobi tak abyśmy chociaż 15h bocili ale poczekajmy na wypowiedź KoniecPolski który nagle daje info o wszystkim (odtąd gdy zaczął się konkurs na największą pomoc :P )

Opublikowano

W tym momencie info wyssane z palca bo jeśli nie ma jeszcze nowego IBota to mowa o jego crack'u kiedy i jak szybko powstanie mija się z celem. Powodem zatrzymania pracy bota jest aktualizacja klienta gry na 7.4.1 a nie aktualizacja bota ( on tylko wyświetla taki komunikat )

Opublikowano

W tym momencie info wyssane z palca bo jeśli nie ma jeszcze nowego IBota to mowa o jego crack'u kiedy i jak szybko powstanie mija się z celem. Powodem zatrzymania pracy bota jest aktualizacja klienta gry na 7.4.1 a nie aktualizacja bota ( on tylko wyświetla taki komunikat )

No serio? Patrz, a to niespodzianka ;)

 

 

ej ale jutro jest dzien kobiet ...

No właśnie, aczkolwiek aktualizacja jest raczej nie z tego powodu, tylko teraz zamierzają wprowadzić inny system jackpot.

Co by nie gadać ibot wyjdzie, a Ivan napisał że przerzuci całą prace na Kbota jak wyjdzie Ibot.


7yo9.png

Opublikowano

Będzie to będzie,wylewanie żali i płacz na łamach tegogo forum nic nie da przerabiane juz to było,więc uzbroic sie w cierpliwość i czekac.Pozdrawiam:)

Opublikowano

No serio? Patrz, a to niespodzianka ;)

 

 

No właśnie, aczkolwiek aktualizacja jest raczej nie z tego powodu, tylko teraz zamierzają wprowadzić inny system jackpot.

Co by nie gadać ibot wyjdzie, a Ivan napisał że przerzuci całą prace na Kbota jak wyjdzie Ibot.

aktualizacja jest z powodu jackpot areny co chwila wczoraj serwer restartowali.

Dla tego że KBot ma ch*jowe aktualizację najlepiej mieć PBDO Bota i nie martwić się o nic :D

tak tyci tyci odpowiedz nie do tematu.

 

A i nic nie ma na forum o dni kobiet.

1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...