Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HIT] ElitaCraft [PL] [Zapowiedź]~[Rekru:ON]~[Profesionalny]~[NoPremium]~[Survival+Frakcje] Zapraszamy !.


OfficialElita

Głosowanie.  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Serwer/Zapowied?/Forum si? podoba?

    • Tak.
      7
    • Nie.
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2ypgmeu.png

ElitaCraft

2ypgmeu.png

Księżyc rzucał na ziemię srebrną poświatę, deszcz chłostał niemiłosiernie na dachy domów. Niebo było zachmurzone, ani śladu po

gwiazdach.

Jedna z najbardziej paskudnych nocy w tym miesiącu. Strażnicy chodzili po zalanych wodą uliczkach z wyrazami twarzy niczym u

skazańców. Przez ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w kwadratowym świecie,zdwojono straże we wszystkich,

największych miastach. Wszyscy wiedzieli, że pod trzech, nieudanych próbach zabójstwa Cesarza, podejmowane będą kolejne

podejścia. Nie wiadomo dla kogo pracowali zabójcy i jakim mieli cel w uśmierceniu władcy państwa. Wszystko było owiane mgłą

tajemnicy. Czarne kruki, które zasiadły na bramie zwiastowały nadejście kolejnego ciosu, tej nocy miało stać się coś strasznego...

Tej nocy przybył największa zmora świata, EnderDragon, wydostał on się z zamkniętego przez magów świata nazywanego

End_world Jest jednak legenda która przewiduje te wydarzenia, pewnego dnia, zjawi się ktoś kto ocali kwadratowych ludzi i pokona

złego smoka, Człowiek ten będzie miał ogromną moc,

będzie on rządził każdym żywiołem, nawet ogniem, stworzy on armie która pokona smoka.

Może to właśnie ty ! Wejdź przekonaj się ! Może posiądziesz moc Podróżnika który uratuje nas.

2ypgmeu.png

specyfikacjaserwera.png

2ypgmeu.png

240mb/Gracz

2ypgmeu.png

informacjetechniczne.png

2ypgmeu.png


de2zjo.gifde2zjo.gif IP: Podamy Wkrótce.

de2zjo.gifde2zjo.gif Forum: ElitaCraft

de2zjo.gifde2zjo.gif Nether: ON

de2zjo.gifde2zjo.gif PvP: ON

de2zjo.gifde2zjo.gif Potwory: ON

de2zjo.gifde2zjo.gif Wybuchy: ON

de2zjo.gifde2zjo.gif Slotów: 40

de2zjo.gifde2zjo.gif Serwer: NonPremium

de2zjo.gifde2zjo.gif White-List: OFF

2ypgmeu.png

nastartt.png

2ypgmeu.png

- Kamienny Kilof

- Kamienna Siekierka

- Kamienna motyka

- Kamienny Miecz

2ypgmeu.png

nowoscinaserwerze.png

2ypgmeu.png

Dzień [06.03.2013] Pomysł na serwer.

Dzień [06.03.2013] Dogadanie się z hostingiem, Dodanie reklamy na stronie głównej.

Dzień [06.03.2013] Ogłoszenie serwera na mpcforum.

Dzień [06.03.2013] Zaczęcie budowy serwera.

Dzień [06.03.2013] Dodanie podstawowych pluginów.

Dzień [07.03.2013] Dodano Dynmape.

Dzień [07.03.2013] Zrobiono połowe mapy

Dzień [07.03.2013] Dodano texturpack do mapy. Link na dole.

Dzień [07.03.2013] Znaleziono dawny quakecraft, oraz z niego filmik, o to nasza mapa:

Dzień [07.03.2013] Edytowano mape pod bukkita.

Dzień [07.03.2013] Dodano Ranking zabójstw/Śmierci

Dzień [07.03.2013] Włączono Whitelist na czas nie określony.

TEXTURPACK:

http://www.mediafire.com/download.php?dvegaduza2wc10w

2ypgmeu.png

ekipam.png

2ypgmeu.png

DeDoS - HeadAdmin

SkiPer - HeadAdmin

Rekrutacja: ON

2ypgmeu.png

pomocdlaserwa.png

2ypgmeu.png

WAŻNE !

Chcesz pomóc nam w rozwijaniu serwera? Wypowiedz się co sądzisz o serwerze/temacie/zapowiedzi, Zagłosuj Czy warto wejść na serwer lub nie, Kliknij Lubie To jeśli prezentacja ci się spodobała i zajrzysz na serwer.

Serwer Stworzony z myślą o graczach i dobrej zabawie !

Szukamy testerów na serwer, już od teraz można zgłosić się na ochotnika. Testy będą w niedziele dnia:

17.03.2013

Wzór:

 
[ghide=8642]
[b]1. Podaj swoje Imię.[/b]: 
[b]2. Podaj swój Nick w grze.[/b]: 
[b]3. Podaj swój Wiek.[/b]: 
[b]5. Podaj swój numer gadu-gadu.[/b]: 
[b]6. Nick na skype(obowiązkowe)[/b]: 
[b]8. Czy utrzymujesz dobre stosunki z administracją i graczami?[/b]: 
[b]9. Opowiedz nam coś o sobie i swoim charakterze, podaj wady i zalety[/b]: 
[b]10. Dlaczego mamy wybrać akurat ciebie?[/b]: 
[b]14. Co Ci się nie podoba na serwerze? Jak byś to zmienił? (postaraj się podać 1 rzecz)[/b]
[/ghide]

wiado.png

Opublikowano

Jaki hosting? Chciałbym się zapisać na testera.. jest jakiś wzór? ;P

Zajrzyj na mój profil ! znajdziesz tam wiele przydatnych tutoriali.

Opublikowano

1. Podaj swoje Imię.[/b]: Bartek
2. Podaj swój Nick w grze.[/b]: Player704
3. Podaj swój Wiek.[/b]: 14 lat
5. Podaj swój numer gadu-gadu.[/b]: 23823277
6. Nick na skype(obowiązkowe)[/b]: bartek.grabowski11
8. Czy utrzymujesz dobre stosunki z administracją i graczami?[/b]: tak
9. Opowiedz nam coś o sobie i swoim charakterze, podaj wady i zalety[/b]:lubię grać,rysować,śmiać się
10. Dlaczego mamy wybrać akurat ciebie?[/b]: ponieważ lubię pomagać graczom i administracji i jestem dobry
14. Co Ci się nie podoba na serwerze? Jak byś to zmienił? (postaraj się podać 1 rzecz)[/b]arene pvp ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...