Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Plik English czyli spolszczenie npc potworów itd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam..Tak jak w temacie,mógłbym prosić kogoś o link do plików english na server hamachi na plikach rain? prosiłbym...jeżeli było by to możliwe,o dokładne wytłumaczenie jak zmienić plik z hongkong na english.Daje plusiki ;) Zgóry dzięki.

Opublikowano

navicat>common>locale , szukasz tabelki LOCALE i zmieniasz z hongkong na english

 

tylko musisz podmienic,nadac CHMODA 777

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Tutaj link:

http://speedy.sh/mNqrk/english.rar

Tutaj skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/afd49736e81cc17c6069f39ff66406ea27e2535a323ca5479b473779a97fe6d4/analysis/1362755364/

 


Żeby zmienić pliki hongkong:
1.Logujesz sie do bazy danych

2.Wpisujesz /etc/rc.d/netif restart
3.Odpalasz Fillezille lub WinSCP

4.Wchodzisz w /usr/rain/data/share_data/locale/ i tu wrzucasz ten plik english
5.Wchodzisz w navicata

6.Potem wchodzisz w common---> locale

7.W kolumnie mKey przy LOCALE zmieniasz hongkong na english.

8.Restartujesz serwa.

 

I tyle ;)

Opublikowano

 

Tutaj link:

speedy.sh/vysRB/Plik-English.gz

 

 

Żeby zmienić pliki hongkong:

1.Logujesz sie do bazy danych

2.Wpisujesz /etc/rc.d/netif restart

3.Odpalasz Fillezille lub WinSCP

4.Wchodzisz w /usr/rain/data/share_data/locale/ i tu wrzucasz ten plik english

5.Wchodzisz w navicata

6.Potem wchodzisz w common---> locale

7.W kolumnie mKey przy LOCALE zmieniasz hongkong na english.

8.Restartujesz serwa.

 

I tyle ;)

 

 

Dodaj skan pliku 1h

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...