Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Averion [Zapowiedź][RPG][Przyszłość]


Rapiz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AverionRPG

Rok 2112

Po III Wojnie Światowej do życia nadaje się tylko Eurazja.

Amerykanie, Rosjanie oraz Irańczycy zrujnowali naszą planetę.

Nie liczy się teraz skąd pochodzi, liczy się gdzie mieszkasz.

Świat został zdeformowany po wojnie nuklearnej, istnieją teraz tylko dwa imperia Eastern Empire oraz Western Empire.

Sam wybierz po której stronie staniesz. Będziesz starał się utrzymać pokój na świecie?

Czy może będziesz chciał by twoje imperium zdominowało cały świat lub galaktykę?

TERAZ WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!

Team

[HeadAdmin] Rapiz

[Administrator] LaGGer

[JuniorAdmin] HastaQue

[JuniorMod]

[boB] Marmateri

[boB] Hellos

[boB] Mouzer

[boB] Jabajbaj95

Rekrutacja

(Zielony Otwarta, Czerwony Zamknięta)

Administrator

JuniorAdmin

Moderator

JuniorMod

BoB

Technik

Grafik

Aplikacje proszę pisać na PM.

W chwili obecnej nie ma określonego wzoru.

Progres Prac

Budowa: Nie rozpoczęta

Pluginy/Mody: Nie rozpoczęte.

Launcher: Nie rozpoczęto.

Na dniach rozpocznie się Budowa. Z resztą czekamy na Techników.

Partnerstwo

Chcesz zostać naszym sponsorem ?

Masz kanał na YouTube i chcesz nas wypromować?

Pisz do Rapiz'a na PM.

Partnerzy

MGB

LaGGer

Velso

Niedługo zostaną dodane grafiki oraz dodatkowe informacje.

Budowa serwera ruszy na dniach.

Opublikowano

Budowa: Nie rozpoczęta


Pluginy/Mody: Nie rozpoczęte.


Launcher: Nie rozpoczęto.


Nie no proszę was...


to ma być zapowiedz? To jest szukanie ludzi do teamu.


A do tego jest osobny temat!


Nie macie w ogóle rozpoczętych prac więc czego


wy tu szukacie? Już wkurzają mnie


te zapowiedzi, nic nie zaczęte a już nabijać graczy


w bambuka chcą...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...