Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić lagujące tekstury mobów na Dzikie Psy


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano.

 

Zauważyłem ostatnio że dużo ludzi prosi o zmianę mobów w ModzieKamera np.w DT ,na dzikie psy.

Jest to oczywiste ,ale niektórzy nowi mają w tym problem.

Postanowiłem pokazać jak to zrobić.

 

 

Będzie potrzebny nam do tego edytor tekstu najlepiej Notepad++

 

Przechodzimy do naszego clienta gry wchodzimy w folder "mod"

Mamy tam plik "npclist.txt"

Otwieramy go Notepadem

Mamy tam wpisane wszystkie moby które są.

b6nu4k.jpg

 

Żeby zmienić danego Moba np.na dzikiego psa musimy zmienić nazwę modelu moba.

 

Pokażę Wam to na przykładzie mobów z DT.

Wyszukujemy Moba z DT.

Tutaj mamy ID mobów z DT:

 

1001 Demoni Zolnierz
1002 Demoni Lucznik
1003 Demoni Wlocznik
1004 Demoni Szaman
1031 Podly Demoni Zolnierz
1032 Podly Demoni Lucznik
1033 Podly Demoni Wlocznik
1034 Podly Demoni Szaman
1035 Duch Zalu
1036 Duch Chaosu
1037 Demoni Przyw
1038 Mistrz Czaszk. Miecza
1039 Latajaca Czaszka
1040 Niesmiertelny Duch
1041 Demoniczna Bestia
1061 Brutalny Demoni Zolnierz
1062 Brutalny Demoni Lucznik
1063 Brutalny Demoni Wlocznik
1064 Brutalny Demoni Szaman
1065 Brutalny Duch Zalu
1066 Brutalny Duch Chaosu
1067 Brutalny Demoni Przyw.
1068 Duchowy Mistrz Miecza
1069 Brutalna Latajaca Czaszka
1070 Niesmiertelny Duch
1071 Demoniczna Bestia

 

 

Wyszukujemy w "npclist.txt" ID "1001"

(TAK WYGLĄDA TO PRZED EDYCJĄ)

 

hu7pzt.jpg

 

 

Wpisy po prawo zastępujemy wpisem który jest obok dzikiego psa czyli "stray_dog"

Tak postępujemy z każdym modem którego chcemy zmienić na dzikiego psa.

(TAK MA TO WYGLĄDAĆ PO EDYCJI)

 

cxznox.jpg

 

 

 

Gdy już skończymy zapisujemy.

Gotowe.

Efekt końcowy :

qglgz1.jpg

 

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To już jest na forum z tym,że do DiamondMT2,ale wyjaśnił wszystko w poście.Czy mi się wydaje,czy podpatrzyłaś sobie tutek i zrobiłaś po swojemu?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/854990-dldiamondmt2-modyfikacja-dtczcionkatabelaby-playerthebest/
 

I do tego nawet nie jest potrzebny notepad

 

Widzę,że nawet moderatorzy zaśmiecają forum.

 

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Tamtego tematu nawet nie widziałem i tak nie jest opisane prawie nic.Nie każdy User na MPC to chodząca Alfa I Omega.

Co do Notepada++ czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Napisałem że będzie potrzebny edytor tekstu czyli może to być Word, Notatnik , ale najlepiej żeby bo był Notepad++ bo jest przejrzysty.

Opublikowano

Ty dobre to jest, moze w miedzy czasie zrobię tuta jak to zrobić od strony clienta ;p

 

 

@slazer

 

kazdy edytor tekstów jest dobry, glinka użył notepada bo jest najlepszy i bledow nie bedzie jak sie go uzywa a w notatniku mozesz bledy zrobic wiec nie pieprz smutów.

1363701576-U247153.jpg
Opublikowano

Ty dobre to jest, moze w miedzy czasie zrobię tuta jak to zrobić od strony clienta ;p

 

 

@slazer

 

kazdy edytor tekstów jest dobry, glinka użył notepada bo jest najlepszy i bledow nie bedzie jak sie go uzywa a w notatniku mozesz bledy zrobic wiec nie pieprz smutów.

To jest od strony clienta

Opublikowano

To jest od strony clienta

 

W sensie, na czystym cliencie - bez moda, o to mi chodziło.

 

 

@up

 

nie musisz koniecznie wszystkich, lol. możesz wybrane jak bez sensu to nie uzywaj, niektórym ludziom się przyda na pewno np mi przy 1gb ramu ;)

1363701576-U247153.jpg
Opublikowano

 

bez sensu troche wszystkie moby dziki pies -.-

 

Chodzi o to żeby nie kickało.Te moby które są w DT(oryginalnie) osobą które mają słabszy internet robią problemy ponieważ strzelają ze strzał puszczają jakieś śmieszne czary itp. A to powoduje kicki itp :)

 

 

 

 

 

 

W sensie, na czystym cliencie - bez moda, o to mi chodziło.

 

 

@up

 

nie musisz koniecznie wszystkich, lol. możesz wybrane jak bez sensu to nie uzywaj, niektórym ludziom się przyda na pewno np mi przy 1gb ramu ;)

Co za problem rozpakować root , i zrobić to samo.Większość clientów i tak teraz jest boblokwoana i nie każdy to rozpakuje.

Opublikowano

bez moda sie nie da na Tuor?

 

 

 

LIKE

Nie za bardzo bo ten server root ma wpakowany w binkę ,a to nie tak łatwo rozpakować .Nawet jak rozpakujesz to ciężko spakować

Opublikowano

Nie za bardzo bo ten server root ma wpakowany w binkę ,a to nie tak łatwo rozpakować .Nawet jak rozpakujesz to ciężko spakować

dzieki czyli pobiore kamera. jest tu jakis poradnik jak dodAC SERVER DO KAMERA?

Opublikowano

dzieki czyli pobiore kamera. jest tu jakis poradnik jak dodAC SERVER DO KAMERA?

Wgraj Sobie moda i podmień to :

 

 

www73.zippyshare.com/v/19188994/file.html 
www.virustotal.com/pl/file/3228a0fb75965b114ff2309d7f13352bbde18898e57565fe48f6ae72440f0478/analysis/1362845934/
 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

mi cos nie dziala zrobilem to na cliencie rozpakowalem rooty edytowalem npclist

spakowalem itd

a moby nie sa zmienione...

56096062140461666809.png

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dałeś jeszcze lepszy sposób, bo ja po prostu edytowałem każdego moba model na psa lub usuwałem je, a potem wpisy.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...