Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TheFantasticCraft][1.4.7][60][Non-Premium][Survival+Frakcje][SG][DEDYK][24/7]


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg TheFantasticCraft

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje+SurvivalGames

strzalka.gifSloty: 60

strzalka.gifIP: s125.csrv.pl:24134

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Non-Premium

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja2.png

HeadAdmin:TheKamix115 Admini:EvilBadDay,Kiersnowski,henio115,Hiro

 

pluginy.png

HideStream,AutoMassage,SurvivalGames,xAutch,PermissionsEX,Essensials,Faction,AntiChea,NameTags+ Wiele innych i 0 lagó

 

InformacjeDot.png

Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!!Zapraszamy!


Uwaga konkurs!Uwaga konkurs!Uwaga konkurs!Uwaga konkurs!Uwaga konkurs!Uwaga konkurs!

 

Pierwsze 3 osoby które złoża podanie na pod tym postem dostaną nagrody!

 

1.SuperVip na 30 dni

2.Vip na 30 dni

3.65000 Xp

 

Podanie ma wyglądać następująco:

 

Nick w grze.

Co podoba ci sie na serwerze lub co ci sie nie podoba.

Krótka notka o sobie np.Jestem Krzysztof w minecraft gram już 2 lata interesuje sie sportem mam 14 lat. Cos takiego

Dlaczego warto grać na serwerze.

I napisać że ci się podoba czy coś takiego ;p (Ale to nie obowiązkowe :D)

Opublikowano

kriscraft0

 

podoba mi sie w sumie wszystko^^

 

Jestem Kris w minecraft gram ok.pol roku interesuje sie transformersami i komputerami mam 12 lat

 

chcialbym grac bo PO PROSTU JEST FAJNY

 

:ninja: :ninja: :ninja: :P :P :P :P :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:vs B)B)B)B):D:D:D:DB) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)o.O

PS: co dostaje vip svip czy ma gm?

Opublikowano

Nick w grze. emq


Co podoba ci sie na serwerze lub co ci sie nie podoba. Wszystko mi się podoba :D


Krótka notka o sobie Jestem Filip, gram w mc 2 lata. Interesuję się piłką nożna ;D


Dlaczego warto grać na serwerze. Bo warto :D



Zadygisty serwer! Polecam!

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Kiedy wbijesz, żeby mi ją dać?

 

 

@ Już dostałem - dziękuje.



Czas na opinie - Nie polecam serwera. Grają same nuupy, które tylko zabijają. Nie polecam i tyle.

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

@up Nubb to ty jesteś najpierw chcesz nagrodę a potem wyzywa nie umiesz grac na surivalu ofiaro to Wy****da**j

Opublikowano

Sory za brzydkie wyrazy :D ale naprawdę denerwują mnie tacy kolecie co tylko krytykują zwykli nudziarze

Opublikowano

Naucz się orografii. :) A że jakieś pizdy u was grają na nodusie i do tego jakieś szuje to nie moja wina ;>

 

Nie umiem grać? fakt, na takich gównach nie potrafie.

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Serwer oceniam 9/10 jeden z najlepszych serwerów widzę jego dobrom przyszłość zachecam do gry na nim bo warto zobaczcie sami.

 

@up gdzie niby on błąd popełnił co ty tam wiesz nie znasz sie na grach no-life no sie nie udzielaj i nie pisz tu nic więcej jak ci coś nie odpowiada!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...