Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PvP] Najlepszy serwer PVP w Polsce[Serwer YouTubera] [NoLag] [40slot]


MineRalis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : ExGames.pl Serwer PvP




1.png
IP: s112.csrv.pl:21309
Sloty: 40
Typ: PvP
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Nie
Potwory: Nie
Zwierzęta: Nie
Whitelist: Nie

2.png
Sliwa4045-YouTuber ,AskonPL,


3.png
Tajne :D


4.png
Szukasz serwera PvP ??
Dobrze trafiłeś Nasz serwer jest jedynym takim w Polsce !!
Musisz zagrać ! :)
Lepszego serwera Pvp nie Znajdziesz ... A prowadzi go YouTuber Sliwa4045 Zapraszam do gry

s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309
s112.csrv.pl:21309

Zapraszam też na Radio serwa
:

http://exgames.pl/

http://exgames.pl/

http://exgames.pl/

http://exgames.pl/

http://exgames.pl/


Opublikowano

Serwer dno...

Administracja sobie lata widzi latających ( graczy ) i nic z tym nie robią.
*Komenda /fly nie działa. :)
PS. Ludzie na aurze.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

 

Serwer dno...

Administracja sobie lata widzi latających ( graczy ) i nic z tym nie robią.

*Komenda /fly nie działa. :)

PS. Ludzie na aurze.

 

Co do twojego komętarza jestem przeciw...

Jest takie coś jak ADMINISTRACJA !!

która lata ... Pomyśl troche bo wyjdziesz na gimbusa ...

Killaury nie ma .. Sa specjalne pluginy

Pozdrawiam

 

@refresh

Opublikowano

 

Co do twojego komętarza jestem przeciw...

Jest takie coś jak ADMINISTRACJA !!

która lata ... Pomyśl troche bo wyjdziesz na gimbusa ...

Killaury nie ma .. Sa specjalne pluginy

Pozdrawiam

"komętarza" ? Okey. Albo na spawnie pisze: "zeczy" Admin max 13 lat.

Sprawdzałam, da się latać, aura działa :)

Opublikowano

"komętarza" ? Okey. Albo na spawnie pisze: "zeczy" Admin max 13 lat.

Sprawdzałam, da się latać, aura działa :)

Admin Wiek 16 ;)

 

:) Latac sie nie da

Opublikowano

Byłem, oceniłem:

Ludzie proszę was, jeżeli piszecie ogłoszenie na temat swojego serwera to nie piszcie że jest najlepszy bo to okłamywanie samego siebie:

1. Lagi

2. Brak jakiegokolwiek nocheata

3. Spam na czacie

4. Nudna mapa

5. Pluginy robione w kalkulatorze -,-

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...