Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Imperial Lands [Zapowiedz][Luncher!][RPG][Orkowie Vs Elfy][Piekny Świat]


Cfffaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga Start

Pilny wyjazd headmastera .

 

 

Żadnych podatkowych klas skupiamy graczy tylko w 2 nacjach. Mapa to około 1000x1000 przedzielona ognistym kanionem. Frakcje składają się z:

 

- Stolica ( Miasto 1)

- Zamki (obronne)

- Osady (max 2-3)

 

Stolice oraz osady będą wyznaczone , zamki będą wyznaczać wpływowi szlachcice. Duży wkład w rozwój miast i osad maja gracze. Stosunki i terytoria będą zapewnione przez plugin Faction/worldguard . Bitwy odbywają się w czasie wojny na granicy. Im więcej dana nacja wygra tym więcej ziemi zdobędzie.

Możliwości oblegania twierdz na granicy.

Budowanie się na stolicy handlowanie .

 

Nowość Jazda Konna - Mod Mo'Creatures

 

Nowość ! - Nowe strzały od trojących do wybuchających !

 

Kolejna Nowość ! - system więziennictwa polega na poddaniu się przed potyczka , trafiając do niewoli.

 

Typ: RPG + PvP

Sloty: 50+

IP: http://www.darmoweriotpoints.y0.pl/?id=6kbevhPotwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Prawie wszedzie

Premium: Nie

Nether: Tak

BialaLista: Nie - pierwsze 3 dni

 

Forum :http://www.darmoweriotpoints.y0.pl/?id=6kbevh

Thriller W Budowie

 

Poprzednie edycje

http://www.darmoweriotpoints.y0.pl/?id=6kbevh

 

http://www.darmoweriotpoints.y0.pl/?id=6kbevh

 

 

Obalanie Królów jest dostępne 15 dni od startu. Wymagana jest zgoda 80% ludności i zabicia Herszta . Pod opieka Admina. Herszt może założyć mały klan Rebeliantów..

 

 

Po paru dniach będzie konto premium na serverze.

 

- jednorazowa ilość waluty servera.

- (Riding skill) - nie potrzebna ranga do jeżdżenia.

- Możliwość zmiany nacji.

- lepsza działka (większa , lepsze miejsce ).

- wyższy poziom posługiwać się magia .

- Lepsze strzały. (Wybuchające , trujące )

Mogą nastąpić zmiany ..

 

Nacje:

Elfy

 

 

 

Przywódca: Ergiet

Siedziba: Elfickie drzewa

Występowanie: Południowa cześć mapy

 

 

- Władca Lasow =

 

- Kapłan Księżyca =

 

- Elf Egzekutor =

 

- Elf Assasin =

- Elf Strzelec =

 

- Elf Tropiciel =

 

- Elf Obrońca Lasu =

 

- Młody Elf =

 

 

 

 

Orkowie

 

 

 

Przywódca: Wiedzmin14

Siedziba: Vengard

Występowanie: Północna cześć mapy

 

Nowi gracze zaczynają od podstawy (Rekrut). Każda ranga ma swoja cenę.

 

- Herszt Orków = najwyższa kasta w społeczności orków. Wydają oni rozkazy wojsku i sprawują rządy nad określonym obszarem np. miasta lub krainy. Najlepsze wyposażenie .

 

- Szamani = duchowi przywódcy orków. Są jednymi z najmądrzejszych czerwonoskórych i perfekcyjnie posługują się magią. Mają duży autorytet u innych orków. Noszą białe przyozdobione szaty.

 

- Elita (Generał) = najlepiej uzbrojeni i najbardziej doświadczeni orkowi wojownicy. Noszą niebieskawe zbroje lub miecze . Posługują się głównie ciężkimi orkowymi mieczami lub halabardami. Korzystają ponadto z orkowych kusz.

 

- Ork Jeździec = doświadczeni w miarę dobrze uzbrojeni orkowie. Zakładają sprawy lekki pancerze i długie miecze . Ujeżdżają mroczne wierzchowce

 

- Ork Zawadiaka = pospolici żołnierze walczący w imię orków. Są także najliczniejszą ich grupą. Noszą lekkie zbroje i posługują się zwykle toporami , sztyletami. Używają także kusz.. Zakładają przemysł.

 

- Ork Strażnik = Strażnicy pilnujący bram , posterunkowa ,przejść itp. Są słabo wyposażeni w topory i kusze. Posiadają też lekkie zbroje. Ich głównym zadaniem jest obrona przed nieprzyjacielem i produkcja w mieście.

 

- Ork Zwiadowca = Szybkie i przebiegłe orki . Szpiegują wroga , sabotują. Zakuci są w słabe zbroje i miecze. Dużo czasu spędzają w mieście.

 

- Ork Rekrut = Podstawowy uczę orków. Nabywa wiedzę , ćwiczy , mało atakuje . Tworzy przemysł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga Start

Pilny wyjazd headmastera .

 

 

Żadnych podatkowych klas skupiamy graczy tylko w 2 nacjach. Mapa to około 1000x1000 przedzielona ognistym kanionem. Frakcje składają się z:

 

- Stolica ( Miasto 1)

- Zamki (obronne)

- Osady (max 2-3)

 

Stolice oraz osady będą wyznaczone , zamki będą wyznaczać wpływowi szlachcice. Duży wkład w rozwój miast i osad maja gracze. Stosunki i terytoria będą zapewnione przez plugin Faction/worldguard . Bitwy odbywają się w czasie wojny na granicy. Im więcej dana nacja wygra tym więcej ziemi zdobędzie.

Możliwości oblegania twierdz na granicy.

Budowanie się na stolicy handlowanie .

 

Nowość Jazda Konna - Mod Mo'Creatures

 

Nowość ! - Nowe strzały od trojących do wybuchających !

 

Kolejna Nowość ! - system więziennictwa polega na poddaniu się przed potyczka , trafiając do niewoli.

 

Typ: RPG + PvP

Sloty: 50+

IP: Już niedługo!

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Prawie wszedzie

Premium: Nie

Nether: Tak

BialaLista: Nie - pierwsze 3 dni

 

Forum w Budowie

Thriller W Budowie

 

Poprzednie edycje

http://www.youtube.c...h?v=9dlU1yQcqBU

 

http://www.youtube.c...h?v=ajq6n7s2Yt4

 

 

Obalanie Królów jest dostępne 15 dni od startu. Wymagana jest zgoda 80% ludności i zabicia Herszta . Pod opieka Admina. Herszt może założyć mały klan Rebeliantów..

 

 

Po paru dniach będzie konto premium na serverze.

 

- jednorazowa ilość waluty servera.

- (Riding skill) - nie potrzebna ranga do jeżdżenia.

- Możliwość zmiany nacji.

- lepsza działka (większa , lepsze miejsce ).

- wyższy poziom posługiwać się magia .

- Lepsze strzały. (Wybuchające , trujące )

Mogą nastąpić zmiany ..

 

Nacje:

Elfy

 

 

 

Przywódca: Ergiet

Siedziba: Elfickie drzewa

Występowanie: Południowa cześć mapy

 

 

- Władca Lasow =

 

- Kapłan Księżyca =

 

- Elf Egzekutor =

 

- Elf Assasin =

- Elf Strzelec =

 

- Elf Tropiciel =

 

- Elf Obrońca Lasu =

 

- Młody Elf =

 

 

 

 

Orkowie

 

 

 

Przywódca: Wiedzmin14

Siedziba: Vengard

Występowanie: Północna cześć mapy

 

Nowi gracze zaczynają od podstawy (Rekrut). Każda ranga ma swoja cenę.

 

- Herszt Orków = najwyższa kasta w społeczności orków. Wydają oni rozkazy wojsku i sprawują rządy nad określonym obszarem np. miasta lub krainy. Najlepsze wyposażenie .

 

- Szamani = duchowi przywódcy orków. Są jednymi z najmądrzejszych czerwonoskórych i perfekcyjnie posługują się magią. Mają duży autorytet u innych orków. Noszą białe przyozdobione szaty.

 

- Elita (Generał) = najlepiej uzbrojeni i najbardziej doświadczeni orkowi wojownicy. Noszą niebieskawe zbroje lub miecze . Posługują się głównie ciężkimi orkowymi mieczami lub halabardami. Korzystają ponadto z orkowych kusz.

 

- Ork Jeździec = doświadczeni w miarę dobrze uzbrojeni orkowie. Zakładają sprawy lekki pancerze i długie miecze . Ujeżdżają mroczne wierzchowce

 

- Ork Zawadiaka = pospolici żołnierze walczący w imię orków. Są także najliczniejszą ich grupą. Noszą lekkie zbroje i posługują się zwykle toporami , sztyletami. Używają także kusz.. Zakładają przemysł.

 

- Ork Strażnik = Strażnicy pilnujący bram , posterunkowa ,przejść itp. Są słabo wyposażeni w topory i kusze. Posiadają też lekkie zbroje. Ich głównym zadaniem jest obrona przed nieprzyjacielem i produkcja w mieście.

 

- Ork Zwiadowca = Szybkie i przebiegłe orki . Szpiegują wroga , sabotują. Zakuci są w słabe zbroje i miecze. Dużo czasu spędzają w mieście.

 

- Ork Rekrut = Podstawowy uczę orków. Nabywa wiedzę , ćwiczy , mało atakuje . Tworzy przeprowadzkę miasta

post-779700-0-35809500-1362582370.jpg

DAJ LIKE T0 NIE BOLI :D :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...