Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączenie tworzenia się gamecore


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
00108E1E: C7 90
00108E1F: 44 90
00108E20: 24 90
00108E21: 04 90
00108E22: 48 90
00108E23: 48 90
00108E24: 35 90
00108E25: 08 90
00108F03: C7 90
00108F04: 44 90
00108F05: 24 90
00108F06: 04 90
00108F07: CC 90
00108F08: 48 90
00108F09: 35 90
00108F0A: 08 90

+wszystkie logi.

4funmt2.pl

Opublikowano

 

Jest to taki jakby plik temp, sam się tworzy podczas pracy serwera, ale można go spokojnie usunąć i nikt nie odczuje żadnej zmiany.

 

Pozwolę sobie dodać kilka słów do Twojej wypowiedzi.

Otóż jak to pisał Qetinios jest to plik templonary (temp), który jest pamięcią podręczną pliku game, db etc. Usuwać go najbezpieczniej 15 minut po wyłączeniu serwera.

Możesz sobie do tego napisać skrypt, który wyłączy serwer, nastawi sleep'a i usunie te pliki, gdyż ich nazwy nie są dynamicznie zmieniane.

 

Pozdrawiam.

 

Krótko mówiąc, stałe usunięcie może mieć konsekwencje o których nie macie pojęcia ;)

 

Mój błąd.

sygnatura2.png


Opublikowano

Chcesz powiedziec ze wylacza logi 8S . Nasz serwer by bez tego nie przetrwal

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Nie raz popełnisz jakiś błąd . I server sie nie odpali normalnie ..

 

Wiec gdzie zajrzysz? jak ci wysypie sie błąd podczas łączenia ? nigdzie bo logy wyłączyłes ;)

 

Wole sam usuwac Core niz Psuc server

68888487823051815750.png

Opublikowano

Nie raz popełnisz jakiś błąd . I server sie nie odpali normalnie ..

 

Wiec gdzie zajrzysz? jak ci wysypie sie błąd podczas łączenia ? nigdzie bo logy wyłączyłes ;)

 

Wole sam usuwac Core niz Psuc server

Może najpierw dowiedz się do czego game.core służy ;)

Opublikowano

Cii Welnes to nie Badar... xD

Z drugiej strony mocno mnie ciekawi jak tak można ludzi w chuja robić.

Opublikowano

Ta? a ju kurwa myślałem że to jest zrzut pamięci po wystąpieniu błędu takiego jak:

-Przepełnienie bufora

-Naruszenie zasad dostępu

Nie będę filozofował odsyłam do google i wikipedi

 

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Segmentation_fault
 

Qentinios jesteś następną osobą z twoim ziomkiem "Badarem" którzy próbują narzucić własne ideologie

O huj ci chodzi? Sory jak jestem w błędzie, myślałem że to działa tak jak tutaj pisze Endy:

 

Poczekaj aż gra nadpisze informacje w bazie. W grze postać ma ten 78 poziom i jest to tymczasowo zapisane w game.core. Co jakiś czas informacje z game.core są wprowadzane do bazy.

sygnatura2.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...