Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dołącz Do Projektu Tworzenia Gry Unity 3D Sh4rk


Unity3DShark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

80687353.png

 

 

 

 

 

Witam pragnę zaoferować wszystkim
zainteresowanym dołączenie do projektu tworzenia gry przygodowej za
pomocą śilnika Unity 3D.Razem z grupą kilku ludzi pragniemy stworzyć grę
w którą będzie grało się z przyjemnością i uśmiechem na twarzy grze
która będzie pełna przygód i akcji,na razie nasze grono niestety jest
małe lecz zachęcamy wszystkich którzy chcieli by brać udział w projekcie
i mogli by coś od siebie dać byśmy razem mogli stworzyć coś fajnego icon_e_smile.gif

Jeżeli sądzisz
że mógł byś wnieś coś do naszego wspólnego projektu zapraszam do
skontaktowania się zemną.Poszukujemy nie tylko specjalistów jeżeli
jesteś dobry w jakimś wąskim zakresie dotyczącym tworzenia gry to nie
problem,pragniemy stworzyć grupę która będzie razem nawzajem się
uzupełniała.

Co Oferujemy ?

* Dostęp
do unity3d Pro (aktualnej wersji) na czas współpracy,gdy zakończymy
współprace każdy kto coś z siebie dał dostanie dostęp do unity3d Pro na 3
lata.

* Dostęp do własnego serwera w celu przechowywania danych.

* Serwer TeamSpeak3 do ułatwienia komunikacji 178.32.204.4:8123

Założenia

* Akcja gry dzieje się w czasach współczesnych.
* Miejsce gry składa się z kilku wielkich otwartych lokalizacji (posiadamy kilka dodatków zakupionych w assest store)
* Gra będzie miała główny najważniejszy wątek lecz gracz będzie mógł decydować o rozwoju Akcji.
* Główna postać będzie posiadała umiejętności które będą rozwijane podczas rozwoju gry(wyborem gracza).
* Dużo dostępnych akcji postaci.
* I Wiele Więcej.


Kontakt :
Skype : own3dziomeklike
GG : 44879194

Strona Projektu : http://www.sh4rk.pl

Opublikowano

"* W Zależności od potrzeb członek morze uzyskać różne dodatki dostępne w Assest Store."

Morze? Ile Ty masz lat, i jaki jest średni wiek ekipy?

Macie kasę na unity pro, ale nie macie kasy na serwery? (cba.pl?)

Opublikowano

ja tutaj widżę przekręt unity pro kosztuje 1.500$ na pewno nie kupiłeś orginalnej licencji

na twoim miejscu zatrzymał bym projekt bo każdy z nas może to zgłośić na policję i będziesz miał duże kłopoty (Udowodnij że masz pełną licencję)

nie jestem zainteresowany piractwem Dziękuje!

Opublikowano

ja tutaj widżę przekręt unity pro kosztuje 1.500$

I co w związku z tym? Nikt nic nie musi ci udowadniać, please xD

mjut.png
Opublikowano

"* W Zależności od potrzeb członek morze uzyskać różne dodatki dostępne w Assest Store."

Morze? Ile Ty masz lat, i jaki jest średni wiek ekipy?

Macie kasę na unity pro, ale nie macie kasy na serwery? (cba.pl?)

 

 

ja tutaj widżę przekręt unity pro kosztuje 1.500$ na pewno nie kupiłeś orginalnej licencji

na twoim miejscu zatrzymał bym projekt bo każdy z nas może to zgłośić na policję i będziesz miał duże kłopoty (Udowodnij że masz pełną licencję)

nie jestem zainteresowany piractwem Dziękuje!

 

Rozumiem zazdrość i gorycz typową dla Polaczków , to że macie małe możliwości nie znaczy że każdy ma takie ograniczone spektrum widzenia.

Typowe dla takich Polaczków jest również bezpodstawne oskarżanie o piractwo,więc tak jak mówiłem nie wiesz to nie gadaj,nie interesuje was ten temat,nikt was tu nie trzyma żegnam :)

Opublikowano

Na forum nie pomagamy piratom <_<

zrobisz sobie swoją głupią grę i będziesz chciał ją sprzedawać zgłośiłem twoje piractwo życze miłego piractwa :)

gry nie zrobisz ale każdy może sobie marzyć o co ci chodzi z polaczkami sam nim jesteś o.O

Opublikowano

Na forum nie pomagamy piratom <_<

zrobisz sobie swoją głupią grę i będziesz chciał ją sprzedawać zgłośiłem twoje piractwo życze miłego piractwa :)

gry nie zrobisz ale każdy może sobie marzyć

 

Tak jak już pisałem bezpodstawne oskarżanie o piractwo światy czy tylko o Tobie,dla sprostowania Twojego drugiego śmiesznego postu gra będzie za darmo.O co mi chodzi z Polaczkami ? to po prostu przez takich jak Ty szukających jakieś afery,aferzystów opinia jest taka a nie inna.

Opublikowano

Nie będę się kłucił z prowincjuszem

ale jako że masz 20 lat możesz mieć orginala bo nie masz 9 lat :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...