Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Plugin na drop minerałów z kamienia i czy się naprawdę przyda?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jaką nazwę ma polski plugin, który jest anty-xrayem- dodaje drop minerałów do kamienia?

I czy naprawdę to przyniesie graczy, że nie będzie oszustów, czy odciągnie, bo nie będzie to już taka "oryginalna" gra i tych hackerów [a z 75% serwa to jest] nie odciągnie tak bardzo? bo to większość na serwie ludzi ma narzędzia cheaterskie...

Proszę o szybką odpowiedź.

Błagam o pomoc :P

Opublikowano

cheatezy maja i na to sposób ale i tak to im utrudnia zycie ;) OtherDrop tak nazwya się ten plugin licze na like ;)

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

Jeżeli na Twoim serwerze jest codziennie ponad 50 graczy online to ten plugin jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ prawie w ogóle nie obciąża procesora porównując do orebfuscator'a. Gdy serwer jest na mniejszą skalę to chyba lepiej pozostać przy klasyce, ponieważ orebfuscator nie będzie tak bardzo mulił przy małej ilości graczy.

Opublikowano

Otherdrops Jest jedynym Sposobem. Wiadomo beda Hejty na temat dlaczego nie leci z Ore. ale to ludzie sie juz do tego powoli przyzwyczajaja na kazdym servie jest juz OtherDrops. Zdecydowanie Polecam OtherDrops.

 

Najlepiej

 

Diax-0,2%

Zloto-0,5%

Zelazo-0,7%

Szmaragd-0,4%

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Ok, zobaczę, ale przed tym mam jeszcze jedno pytanie- może jednak lepiej wgrać plugin o podejrzeniach do x-raya, że za dużo kopie ród...zamiast tego?

Błagam o pomoc :P

Opublikowano

Ok, zobaczę, ale przed tym mam jeszcze jedno pytanie- może jednak lepiej wgrać plugin o podejrzeniach do x-raya, że za dużo kopie ród...zamiast tego?

Nie lepiej bo ktoś wykopie diamenty i zanim zauważysz poukrywa lub porozdaje więc nie ma to większego sensu. Lepiej zapobiegać niż leczyć ;)

Opublikowano

Nie lepiej bo ktoś wykopie diamenty i zanim zauważysz poukrywa lub porozdaje więc nie ma to większego sensu. Lepiej zapobiegać niż leczyć ;)

Hm... hehe, no racja.

Ok, to zobaczę później ten polski "LAX".

Błagam o pomoc :P

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...