Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] GDK vs Pleśniawek


Ge.De.Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc ja mogę, dawno już nie pisałem. Dzisiaj na 100% oddam tekst, życzę powodzenia ;)

 

 

 

 

 

Cofnę się parę lat wstecz, wspomnieniom oddam cześć,
Są oparciem w trudnych chwilach, teraźniejszość ssie.
Kiedyś potrafiłem cały dzień, zdyszany za piłką biec,
Wszystko się zmieniło, dobrze jak przebiegnę jeden metr.
Pierwszy rap na słuchawki, Peja - Trzy litery święte,
To było kilka lat temu, nie rozumiałem, byłem dzieckiem.
Cały świat mnie przerażał, wszystko było większe,
Ale czy to były złe czasy ? No sory, ale nie wiem.
Z jednej strony to fajne było, cały dzień na dworze,
Tajne bazy, podchody, co chwilę piłka pod samochodem.
Strzał w auto sąsiada przypadkiem, alarm włączony od razu,
On zbiegał po schodach, darł ryja na nas paru.
Zmiana miejsca gry, szkolne boisko niedaleko domu,
Jedno okno poszło się jebać, ziom nie mów nikomu.
Te czasy już przeminęły, wspomnienia nigdy nie odejdą,
Będą do końca życia, trzymać towarzystwa naszym sercom.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Sorry ,że dopiero teraz wrzucam, ale wcześniej nie mogłem go napisać bo czasu bardzo nie miałem.

 

 

 

 

Cofnąć sie pare lat wstecz? Pewnie wiesz jak jest.
Nie musiałem szybko biec, o tym jest ten tekst.
Byłem zwykły małolat, nie wiedziałem co to blant.
Słuchaj dalej brat, przydał mi sie każdy fant.
Do szczęścia nie była potrzebna kasa -chciałem lizaka.
Teraz słodycze nie jarają, tylko w worku baka.
Czasem chce cofnąć sie do czasów małolata.
Przypominam sobie o tym, gdy jaram kolejnego bata.
Kasa -nie miała dla ciebie większego znaczenia.
Teraz? Bez niej kolejny dzień jest do stracenia.
Zamknij Bracie oczy i pomyśl przez chwile.
Ile lat chcesz sie cofnąć? No powiedz ile!.
Przypomnij sobie te czasy,jedyny kłopot to szkola.
Nie miałeś żadnych obowiązków,nie chodziłeś do pola.
Teraz coraz wiecej problemów, częściej łapie doła.
Gdy Wspominam tamte chwile, serce mocniej bije.
Głosować :)
Opublikowano

Głos na Pleśniawka. Bardzo fajny tekst.

Czas na głosowanie daje do jutra bo coś mały ruch ...

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...