Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa masakra 20 slotów Biała lista 24/h No-Premium


Veriloven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym zaprosić wszystkich na serwer

Mini Kwadratowa Masakra

Informacje:

Na serwerze istnieje malutki spawn, za spawnem wszyscy gracze tworzą swoją krainę, są ze sobą zgodni i się nie kłócą.

Na serwerze panuje bardzo miła atmosfera. :)

Whitelist: ON

Pluginy: Dobrane do tego typu serwera

Ekipa:

HeadAdmin: Bananek20, kubakot23

Admin: kriskoc

Moderator: filipgry123, rorisgimli, SheVer

IP: s114.csrv.pl:22493

lub stare IP serwera:

bigmineserw.csrv.pl

Wzór Podania o oddanie do WhiteList:

1.Nick

2.Wiek

3.Kontakt, najlepiej skype

4.Staż z grą

5.Coś o sobie

Staram się być pomocny. :3

Opublikowano

Nick: Ihnoaf99PL
Wiek 14 Lat
Kontakt na skype podam jak wejde na serwer
W minecrafta gram od wersji alpha więc co nieco ogarniam :)
O sobie nie będe pisał bo nawet Ciebie nie znam.

Nowicjusz
Opublikowano

1.Nick - Nean



2.Wiek - 15



3.Kontakt, najlepiej skype - radziukc



4.Staż z grą - 1.4 - 1.6 roku.



5.Coś o sobie - Mam na imię Radek i mam 15 lat, mieszkam w województwie Warmińsko - Mazurskim, chodzę jeszcze do 3 klasy gimbazy. Nie wiem co jeszcze mam napisać, ponieważ nie lubię o sobie pisać.


Opublikowano

1.Nick:Dunkej_PL


2.Wiek:16lat


3.Kontakt, najlepiej skype:mimik124b


4.Staż z grą:2-3lata


5.Coś o sobie:Na co dzien zajmuje sie grafika,budownictwem w minecraft [na komputerze] Wiecej nie bede pisal :D

Opublikowano

1.Nick Munioo

 

2.Wiek 14

 

3.Kontakt, najlepiej skype mrhoxedpl

 

4.Staż z grą 1 rok

 

5.Coś o sobie Jestem miły przyjacielski nie niszczę atmosfery nie wyzywam i nie lubię kutni

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

1.Nick:1filipek


2.Wiek:14


3.Kontakt, najlepiej skype:damian.boruta


4.Staż z grą:2 lata


5.Coś o sobie:Lubie grac w , zwłaszcza na serwerach typu kwadratowa masakra , jestem miły lubie grać multi :P

Opublikowano

1.Nick: alexrist



2.Wiek: 14



3.Kontakt, najlepiej skype: zjadacz.nerek



4.Staż z grą: rok


5.Coś o sobie: Jestem miły, ogarnięty i posługuje się poprawną polszczyzną :P


Opublikowano

1.Nick Artur


2.Wiek 13

3.Kontakt, najlepiej skype Tak, Podam na serwerze :)


4.Staż z grą Prawie 2 lata


5.Coś o sobie Piszę zgodnie z zasadami Polszczyzny :) Pomocny i ogarnięty :)

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

1.Nick laznag


2.Wiek 14


3.Kontakt, najlepiej skype Podam na prywatnej wiadomości


4.Staż z grą 2-3 lata


5.Coś o sobie Jestem miły , ogarnięty , znam ortografię w 98% , lubię bardzo gre z innymi ludzmi.

Opublikowano

A mnie dodałeś ?

 

Chciałbym pograć !

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

1.Nick: Dey


2.Wiek: 16


3.Kontakt, najlepiej skype: Skype/TS3


4.Staż z grą: 2 lata


5.Coś o sobie: Na imie michał aka marcin, czekałem na takie serwery, kocham gadać, grać, budować :)

Opublikowano

1.Nick: SweetSandrusia27

2.Wiek: 15 lat

3.Kontakt, najlepiej skype: W tej chwili nie posiadam :(

4.Staż z grą : Czyli ile gram ?? Jak oto chodzi to 3 lata

5.Coś o sobie: Jestem miła ogarnięnta i nie grifuje :)

Pozdrawiam administracje



1.Nick: Carbonix

2.Wiek: 13 lat

3.Kontakt, najlepiej skype: eryk.boniecki

4.Staż z grą: 2 lata

5.Coś o sobie: Mam na imię Eryk . Nie grufuje i jestem ogarnięnty :)

Opublikowano

1.Nick: SpeeKis


2.Wiek: 14 lat


3.Kontakt, najlepiej skype: SeKuPL


4.Staż z grą : W minecrafta gram ponad 2 lata :)

 

5.Coś o sobie: Jestem ogarnięnty, nie grifuje, bardzo bym chcial zagrac na serwerze tego typu! :)

 

Pozdrawiam ! :)

Opublikowano

1.Nick: Hauku


2.Wiek: 19 lat


3.Kontakt, najlepiej skype: shauku94


4.Staż z grą : Trochę pogrywam, teraz mam dużo pracy jednak znajduję czas na rozrywkę.

5.Coś o sobie: Grałem już na kilku serwerach tego typu, jednak żaden nie utrzymał się dłużej niż tydzień. Po 2 miesięcznej przerwie podchodzę do tego raz jeszcze, i chętnie pograłbym z wami. Ajj nie będę się rozpisywał na swój temat, poznacie mnie ewentualnie na Skype lub na serwerze. Piąteczka ;)

Opublikowano

1.Nick: SpeeKis


2.Wiek: 14 lat


3.Kontakt, najlepiej skype: SeKuPL


4.Staż z grą : 2-3 lata :)

 

5.Coś o sobie: Jestem ogarniety, nie grifuje, bardzo bym chcial zagrac na serwerze tego typu mysle ze ten jest idealny :) !

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

1.Nick: NeRi

2.Wiek: 16lat

3.Kontakt, najlepiej skype: podam jak będę przyjęty.

4.Staż z grą : ponad 4,5roku

5.Coś o sobie: Jestem
sympatyczny,ogarnięty,miły mam wysoką kulturę osobistą.Ładnie buduje
znam się całkiem nieźle na mechanizmach i znam wszystkie craftingi.Lubie
serwery gdzie można robić wszystko.Mam dobry kontakt z ludźmi

Opublikowano

1.Nick: MrZagrajmer12


2.Wiek:14lat :D


3.Kontakt, najlepiej skype:zapora1999


4.Staż z grą-2lata


5.Coś o sobie: Mam na imie Jakub.Na takim serwerze grałem 1 raz.Nie jestem gracze który psuje atmosfere. :D


Nieprzespane noce ,podarte koce ,przebite opony ,zużyte kondomy ~ Sowa 2015

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...