Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowości na Metin2 PL już w czwartek!Dyskusja


CS Is GooD xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was otóż wchodzi w czwartek aktualizacja

 



Oto lista zmian:

  • [Nowość] Podniesienie poziomu postaci => nowy poziom 105
  • [Nowość] Nowe mapy dla graczy z wysokimi poziomami: Przylądek Smoczego Ognia, Nefrytowa Zatoka, Góry Grzmotu, Klif Gautama
  • [Nowość] Nowe przedmioty: Bronie, Zbroje, Biżuteria
  • [Nowość] Nowy system ulepszania
  • [Nowość] Nowe kamienie Metin: Metin Mroku, Metin Żaru, Metin Próżności, Metin Gniewu, Metin Nieszczęścia, Metin Podłości
  • [Nowość] Nowe żyły: Żyła Kryształu Duszy, Żyła Rubin, Żyła Granatu, Żyła Szmaragdu, Żyła Szafiru
  • [Nowość] Nowe potwory i bossy
  • [Nowość] Alchemia Duszy Smoka
  • [Nowość]
    Aktywacja bonusu odporności na ogień, wiatr, błyskawicę jako bonusu do
    przedmiotu, a dzięki Alchemii Duszy Smoka odporności na mrok, lód i
    ziemię.
  • [Poprawka] Usunięto możliwość tworzenia martwych koni, które nie znikają z mapy

 

 

Skopiowane z http://board.metin2.pl/board215-metin2-og%C5%82oszenia/board216-nowo%C5%9Bci-i-og%C5%82oszenia/board257-informacje-i-nowo%C5%9Bci/2462271-wersja-13-3/

 

Co myślicie o nowościach?Czy nie zapóźno a może niektórych nie powinno byc? Według mnie zdecydowanie za długo trwało to najważniejsze czyli podniesienia lvla do 105... Ta aktualizacja miała byc dawno temu

Opublikowano

Moim zdaniem za dużo tego całego syfu ;)

Metin od gf i tak spada na psy, niewazne co do niego dodadza, gdyz te serwery i tak sa i beda tylko i wylacznie dla pieniedzy.

Na us jeszcze dalo sie grac.

Aktualnie gram na metin2.ph i nie zaluje.

pozdrawiam

Opublikowano

Witam was otóż wchodzi w czwartek aktualizacja

 

 

 

Oto lista zmian:

 

  • [Nowość] Podniesienie poziomu postaci => nowy poziom 105
  • [Nowość] Nowe mapy dla graczy z wysokimi poziomami: Przylądek Smoczego Ognia, Nefrytowa Zatoka, Góry Grzmotu, Klif Gautama
  • [Nowość] Nowe przedmioty: Bronie, Zbroje, Biżuteria
  • [Nowość] Nowy system ulepszania
  • [Nowość] Nowe kamienie Metin: Metin Mroku, Metin Żaru, Metin Próżności, Metin Gniewu, Metin Nieszczęścia, Metin Podłości
  • [Nowość] Nowe żyły: Żyła Kryształu Duszy, Żyła Rubin, Żyła Granatu, Żyła Szmaragdu, Żyła Szafiru
  • [Nowość] Nowe potwory i bossy
  • [Nowość] Alchemia Duszy Smoka
  • [Nowość]

    Aktywacja bonusu odporności na ogień, wiatr, błyskawicę jako bonusu do

    przedmiotu, a dzięki Alchemii Duszy Smoka odporności na mrok, lód i

    ziemię.

  • [Poprawka] Usunięto możliwość tworzenia martwych koni, które nie znikają z mapy

 

 

Skopiowane z http://board.metin2.pl/board215-metin2-og%C5%82oszenia/board216-nowo%C5%9Bci-i-og%C5%82oszenia/board257-informacje-i-nowo%C5%9Bci/2462271-wersja-13-3/

 

Co myślicie o nowościach?Czy nie zapóźno a może niektórych nie powinno byc? Według mnie zdecydowanie za długo trwało to najważniejsze czyli podniesienia lvla do 105... Ta aktualizacja miała byc dawno temu

podniesienie levela moim zdaniem to błąd bo od zawsze był 99...

a co do zmian, są tylko po to że gameforge poczuł duże pieniądze na metinie i za wszelką cenę próbują utrzymać graczy.

Opublikowano

ehh same...

Jeśli nie wiecie to nie wypowiadajcie się smaperzy.

 

W TEN CZWARTEK Ta aktualizacja będzie u nas!

 

Informacja z profilu mt2 na facebooku xD.!

 

To teraz mi tu polewać.

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Wszystkie nowości są super, ale max lv 105 mi się nie podoba strasznie, nie pasuje do globala i czuje się jak bym grał na privie. :)

Te nowe bronie, zbroje i metki są całkiem ok.

Opublikowano

Z PL robi się średniej jakości prywatny serwer, szczerze mówiąc to na prywatnych serwerach lepiej zagrać typ Ravia.eu nawet jak by ktoś okradł to oddadzą eq a na PL ? błagam..

Opublikowano

Z jednej strony fajnie większy lv nowe zbroje, kolce, bransy poprostu nowe wyzwania ale z drugiej widzieliście jaki jest drop na tych mapkach ? niemcy wżucili na yt i z 1 metka dropi 10 stalek 10 bojowych 10 jakiś szkat bossów i all + 5/6 co jest wielkim - dam przykład na sobie ostatnio wybonowałem stalke i z 10 ulepszen na +7 ani raz nie weszla a co dopiero na 9 ;/ Jeśli wprowadzą na PL taki drop jak u niemcow to stalki +9 będa stały na sklepach za grosze :)

Opublikowano

Moim zdaniem powinien zostać ten 99 max lvl, ponieważ będzie teraz nie fer dla tych graczy co mają dobre Topki! Kiedyś się męczyli by osiągnąć taki sukces w Metinie 2 PL a teraz przez taką aktulizację większość graczy ich osiąg co kiedyś dokonali będzie na marne czyli chodzi mi o Topkę i miejsce wbicia max lvl.

Opublikowano

Moim zdaniem powinien zostać ten 99 max lvl, ponieważ będzie teraz nie fer dla tych graczy co mają dobre Topki! Kiedyś się męczyli by osiągnąć taki sukces w Metinie 2 PL a teraz przez taką aktulizację większość graczy ich osiąg co kiedyś dokonali będzie na marne czyli chodzi mi o Topkę i miejsce wbicia max lvl.

Również sporo 99lv czeka na odblokowanie bo wreszcie będą mogli przeczytać jakieś ku np dowodzenie(oj nie każdy 99lv ma to na p :)), górnictwo...

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

W sumie dobrze , że dodali 105 lv i pozmieniali to wszystko. Nowa Bizu, rudy, bossy, mapy. Zapowiada się całkiem fajniej. Nie możecie nażwekac teraz na to, nażekaliście jak na PL-u było nudno, teraz dodali coś nowego i równiez mówicie, że za duzo syfu. Troche optymizmu ;P

Opublikowano

FuBu zapewne odsypiał już ostatnie 2 tygodnie żeby móc wbić 105lv.

No nic, era polskiego metina upada właśnie w czwartek.Jak już ktoś wspomniał, to już nie global, średniej klasy prywatny serwer.

nanicz.png


Opublikowano

W tych Niemcach są normalnie jakieś kosmity haha xD Nie dawno odblokowane, a Ci już 105 hehe.

Coś tak czuję, że Balmora będzie przez dłuższą chwilę bez jednego GA :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Zrobi się jedno wielkie gówno za niedługo pewnie będą stalki na ziemi leżały.

Dla mnie jeden wielki bezsens rozumiem 1/2/3 nowości ale nie 100...

Po co tego tyle i na co to komu, to ma być PL a nie priv...

Opublikowano

W tym momencie global zaczyna mieć coraz więcej nowości

które są kompletnie nie potrzebne dlatego za jakiś rok lub więcej nikt nie będzie

pykał w globala :) bo coraz większy syf będzie ;)

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

W tym momencie global zaczyna mieć coraz więcej nowości

które są kompletnie nie potrzebne dlatego za jakiś rok lub więcej nikt nie będzie

pykał w globala :) bo coraz większy syf będzie ;)

To nie prawda, że za jakiś rok nie będzie grał. Te nowości mogę na nowo przyciągnąć większą ilość ludzi, Na pewno są tacy osoby co mają 99 i odpoczywają od globala i jak dojdą nowości to Ci co odpoczywają nadal powrócą by walczyć o TOPkę.

Opublikowano

ludzie co wy gadacie... macie małe lvle , i nie cieszy was to , że dodali 105lv i nowe potwory (żeby na nich wbić ten lv) i jakieś bossy/metiny dla lv 99+ , co ma robić na PL gracz z max lv? postawcie się w jego sytuacji.

HB5fLf7.png

Opublikowano

''Klif Gautama'', fajnie brzmi. Lepiej żeby coś robili, niż żeby siedzieli na tyłkach i liczyli kasę.

A tutaj screen:

 

 

79978484.jpg

 

 

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Muszą dodawać nowy content, aby projekt nie upadł i był jeszcze w stanie na siebie zarabiać. To hardcorowi gracze byli źródłem najlepszego zarobku i to do nich jest adresowany update - zachęci część by po raz kolejny sięgnąć do portfela.

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...