Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Najlepszy champion do zabijania bohaterów


dsg2005

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie, szukam postaci o sporych dmg, chodzi głównie o zabijanie bohaterów.

 

Mam na oku Katarine, co o niej sądzicie?

 

Proszę o Wasze polecenia jak i wypowiedzi. :)

 

Daję Like.

Opublikowano
Akali:

duży burst

harras z Q

plamka W

dobra farma E

i świetne ulti (duży dmg + mały cd)


świetna 1vs1.ADC/AP spokojnie będziesz rozwalał.
Opublikowano

Katarina,akali,talon,zed,kha.To sa pospolite fightery,z tej druzyny polecam kha:

+Doskok(redukcja na zmaksowaniu e po zabiciu/asyscie)

+Niewidzialnosc z ulti

+Aoe(po zmaksowaniu w) leczenie

sstwc.jpg

Opublikowano

Wiec tak jeżeli chcesz postać Ap to kata jest bardzo dobra możesz też pomyśleć nad malazaharem kontra na kate ( moim zdaniem ) jak dobrze zagrasz adc masz na E i ultimate. hybryda to jax albo akali . AD lee sin bardzo dobre skile bardzo odporny (top,jungler) .AD solo top riven pro postać off tank z dużym dmg

Opublikowano

nic tu nie bede mowil ,darius

ulti zabija ,tylko do tego sluzy

slow

przebicie pancerza z e

przyciagniecie do siebie

po wystakowaniu krwawienia na 5 i walnieciu r niezly dmg

ale nie jest mobilny

­

Opublikowano

Katarina <3 :

 

+ Nie ma many ( bardzo duża przewaga na linii )

+ Super haras z q doskoku oraz w.

+ Przydatna w TF,

+ System escape z E

+ Wspaniałem Ulti

+ Duża mobilność

+ Dobry DMG startowy (:.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Opublikowano

Może przemyśl to jeszcze raz :p

Siła Katariny tkwi w ulti i Q oraz doskoku

Bardzo łatwo jest przerwać ulti Katariny

Jeśli grasz na normalach z ludźmi poniżej około 25 lvl'a, tam mało kto ją potrafi kontrować, jednak już powyżej jest nią zwyczajnie ciężko grać.

Osobiście bardziej polecam akali gdyż jest dość podobna, mało kto ją kontruje na midzie (do 6 lvla jest jednak słaba). Skille skupiają się bardziej na jednej postaci w przeciwieństwie do Katariny, lecz są o wiele efektywniejsze. Jej ulti pozwala szybko gankować i doganiać przeciwników (przy okazji zadając ładny dmg w late 3x).

Reasumując bardziej proponuje inwestować w Katarinę (Opcjonalnie w Ahri ;] )

Opublikowano

@Up - zgadzam się katarina nie jest taka strasznie groźna dla przeciwników , można łatwo ją nawet scoutrować , jeżeli chcesz zakupić mida polecam ci LeBlanck:

 

Plusy:
- zdecydowanie jeden z najlepszych nukerów/assassinów w grze
- W skill (znakomity do harrasu, pościgu oraz ucieczki z "nieciekawych" sytuacji)
- dobre CC (silence i slow)
Minusy:
- jak każdy mag, papier
- zależna bardzo od many
- słaba farma mobów lub słaby harrassment (trzeba wybrać to lub to inaczej zabraknie many)
- długie CD na skillach powodują, że jest to typ postaci "odpal i zapomnij" (jak nie zabijesz przeciwnika jednym kombem to jesteś free fragiem przez 11 sekund)
Styl gry:
Gra LeBlanc opiera się głównie na szybkich podjazdach i zadaniu jak największych obrażeń w jak najkrótszym czasie, które w większości przypadków spowodują zgon zaatakowanego przeciwnika. Dzięki podwójnej możliwości nałożenia statusu "uciszenie" znakomicie nadaje się do tej roli.
Opublikowano

Teemo znakomity do zabijania (do ksucia również)

Oślepienie

Duży dmg z trutki

Duży boost pasywny do MS

Grzyby ogromny dmg, slow + widzialność terenu

Jest zwinny

Pasywka pozwalająca zaskoczyć przeciwnika

Fajna postać do ksucia xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...