Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ XCraft ■ [1.4.7][SV+Frakcje][100S][Dedyk]


chudsy321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XCraft



Machina:


32GB RAMU


AMD FX8





informacje.png




IP: mc.systemz.pl:2236




Tryb rozgrywki: Survival + Frakcje




Biała lista: Nie




Ilość slotów: 100




Zwierzęta: Tak




Potwory: Tak




PvP: Tak





pluginy.png




Paczka Autorska (Technik)





ekipa.png




Zajebist*a :)





dodatkoweinfo.png




Na serwerze sa dostepne VIPY :)





ap.png






Reklama Serwera na YouTube


Opublikowano

po 1. Nie macie 32 gb ram bo za 32 gb ram mozesz zrobic 400 slotowca

po 2. po wjesciu na serwer pisze: witaj na serwerze[wpisz tu nazwe forum]

po 3. znam juzia i ma 13 lat więc...

po 4. nie polecam

Opublikowano

Po 1. Obiecali za zbudowanie spawnu moda/budowniczego/kid admina/kid moda gdy miałem budować mówili o vipie...

Po 2. Właściciel nie ogarnia, admini mają po 12/13 lat

Po 3. Odnośnik do punktu 1. Po upomnieniu się że obiecali moda/budowniczego itp. dostałem bana z dopiskiem "hu** dostaniesz"

Po 4. Osoba która pisała tabliczki nie zna podstaw ortografii np. "rzyczymy milej gry"

Po 5. Serwer podobno survival a na spawnie dispenser z jedzeniem ... (bardzo to "survivalowe")

Po 6. Tak jak Iliver nie polecam

Opublikowano

 

XCraft

Machina:

32GB RAMU

AMD FX8

informacje.png

IP: mc.systemz.pl:2236

Tryb rozgrywki: Survival + Frakcje

Biała lista: Nie

Ilość slotów: 100

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

pluginy.png

Paczka Autorska (Technik)

ekipa.png

Zajebist*a :)

dodatkoweinfo.png

Na serwerze sa dostepne VIPY :)

ap.png

Reklama Serwera na YouTube

 

MÓWIE WAM LUDZIE TEN SERWER JEST ŻAŁOSNY WIĘC NIE POLECAM WCHODZENIA NA TEN ŻAŁOSNY SERVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...